[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

اجرای خط انتقال و شبکه فاضلاب در محله سنگ سیاه ، روزنامه شیراز نوین

معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب آبفا شیراز با اشاره به برنامه‌ریزی شهرداری برای اجرای سنگ‌فرش محله تاریخی و گردشگری سنگ سیاه گفت: اجرای عملیات خط انتقال و شبکه فاضلاب محله سنگ سیاه در برنامه اجرایی شرکت آب و فاضلاب شیراز قرار داشت اما با توجه به بازسازی سنگ‌فرش تاریخی و گردشگری این منطقه اجرای عملیات در اولویت کار قرار گرفت.
محمدهادی ستوده افزود: اجرای خط انتقال و شبکه فاضلاب با هدف جمع‌آوری فاضلاب بهداشتی و تسریع در روند احیای بافت فرسوده محله سنگ سیاه و در نهایت کمک به توسعه صنعت گردشگری و اشتغال است.
وی اظهار داشت: با هدف تسریع در اجرای سنگ‌فرش محله سنگ سیاه، عملیات اجرای خط انتقال و شبکه فاضلاب در محله سنگ سیاه به متراژ حدود 1100 متر در حال اجراست.
معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب شیراز در ادامه ابراز داشت: در این منطقه متوسط عمق حفاری 3.5 متر است. اجرای این شبکه فاضلاب از جنس لوله‌های دوجداره پلی‌اتیلن با اقطار 250 تا 400 میلی‌متر صورت می‌گیرد.
وی پیش‌بینی مدت اجرای این عملیات حفاری را 3 ماه اعلام کرد و افزود: مسیر حفاری اجرای عملیات خط انتقال و شبکه فاضلاب محله سنگ سیاه انتهای خیابان حضرتی تا ابتدای خیابان 9 دی، خیابان دستغیب، کوچه ورودی محله سنگ سیاه تا بقعه بی‌بی دختران ادامه دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی