[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

چالش آب در شهرک صنعتی خرامه ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره استقبال سرمایه گذاران از سرمایه گذاری در شهرک صنعتی خرامه گفت: این شهرک صنعتی با جهش استقبال سرمایه گذار در یک سال اخیر مواجه شده؛ به نحوی که تاکنون 67 قرارداد سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی منعقد شده است.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس احد فتوحی پس از بازدید از شهرک صنعتی خرامه در جلسه با فرماندار این شهرستان گفت: هم اینک حدود 70 درصد ظرفیت اراضی این شهرک صنعتی واگذار شده یا در آستانه واگذاری است و به همین لحاظ نیز اجرای طرح توسعه 300 هکتاری در دستور کار قرار گرفته است
وی با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌ها در شهرک صنعتی خرامه گفت: مشوق‌های مناسبی از جمله معافیت‌های مالیاتی 13ساله، پرداخت اقساطی هزینه حق انتفاع در 48 ماه و کاهش درصد سهم نقدی پرداخت حق انتفاع به میزان 10 از کل مبلغ، اعمال می‌شود تا انگیزه‌های بیشتری برای سرمایه‌گذاران در بخش صنعت ایجاد شود.
وی افزود: طرح‌های متعددی در زمینه‌ توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها در این شهرک صنعتی، از محل اعتبارات شرکت شهرک‌های صنعتی فارس انجام و بستر‌های لازم در بخش زیرساختی برای جذب سرمایه‌گذاران فراهم‌ شده است.
فتوحی با بیان اینکه سایت استقرار اصناف مزاحم در این شهرک صنعتی نیز طراحی شده و در مرحله واگذاری به متقاضیان است گفت: واگذاری زمین به اصناف به صورت فرایند مزایده برگزار می‌شود.
وی همچنین مهم‌ترین مشکل در زمینه توسعه این شهرک صنعتی را نیاز به آب اعلام کرد و خواستار اختصاص مجوز جهت صدور یک حلقه چاه آب شد. شهرک صنعتی خرامه ۹۷ هکتار مساحت دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی