[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

استقبال شهروندان از پروژه‌های انسان‌محور، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه دو شیراز از اجرای پروژه‌های بزرگ در سطح منطقه خبر داد و از تبدیل شدن این منطقه به کارگاه بزرگ عمرانی سخن گفت.
به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری شیراز، دکتر غلامرضا شهریاری با اشاره به اجرای پیاده راه سلامت و ورزش اظهار کرد: این پروژه جزو پروژه‌های اثرگذار در سطح منطقه است و بدون شک مورد استقبال شهروندان قرار خواهد گرفت. وی افزود: در تمامی سطح چهار هزار و ۶۵۰ هکتاری محدوده شهرداری منطقه دو، پروژه‌های متعددی اجرا یا مطالعات و مقدمات آن برای اجرا آغاز شده است. دکتر شهریاری در ادامه ضمن اشاره به اتمام پیاده روسازی در خیابان اهلی، اظهار کرد: پیاده راه سلامت در ضلع شرقی بلوار احمد بن موسی(ع)، پیاده رو سازی در خیابان فخرآباد، پیاده روسازی خیابان مشیر شرقی، پیاده روسازی بلوار زینبیه و پیاده روسازی خیابان لشکری در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار دارد. شهردار منطقه دو شیراز گفت: علی رغم شرایط سخت اقتصادی به دلیل تحریم‌های ظالمانه دشمنان و کاهش درآمد‌های شهرداری، هیچ کدام از پروژه‌ها تعطیل نشده و تمامی پروژه‌های سطح منطقه فعال است. در ادامه دکتر شهریاری نوید آغاز دو پروژه مهم و تأثیرگذار در مناطق کمتر برخوردار را داد و افزود: احداث فضای سبز شهری بسیار زیبا در ابتدای بلوار شهید آیت الله قشقایی و موذن قشقایی و احداث اولین زمین چمن طبیعی قلعه شاهزاده بیگم از جمله این پروژه‌هاست. وی اضافه کرد: احداث پارک در محله دباغی و بلوار محراب نیز در دستور کار قرار دارد. در ادامه این بازدید مدیر کل امور عمرانی شهرداری شیراز گفت: پروژه‌های خوبی در سطح منطقه آغاز شده است.
مدیر کل امور عمرانی شهرداری شیراز در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه دو اظهار کرد: پروژه‌های خوب و تأثیرگذاری در سطح منطقه آغاز شده که نوید بخش آینده خوب برای شهروندان ساکن در منطقه است. مهندس سیدوهاب طبایی زاده در بازدید از پروژه پیاده راه سلامت در ضلع شرقی بلوار احمد بن موسی(ع) که به طول دو کیلومتر در حال اجراست، گفت: این پروژه زیبا و تأثیرگذار در منطقه تا پایان سال به اتمام خواهد رسید و امکانات ورزشی، تفریحی، رفاهی و فضای سبز مناسبی را در اختیار شهروندان ساکن در منطقه قرار می‌دهد. وی با اشاره به شعار انسان محوری این دوره از مدیریت شهری افزود: پروژه‌های سطح منطقه بر مبنای انسان محوری و توجه به زندگی پیاده در حال اجراست. طبایی زاده با بیان اینکه ارزش و اهمیت فضاهای پیاده محور به عنوان راهکاری مؤثر برای ارتقای کیفیت فضای شهری و در نتیجه مبلمان شهری بر کسی قابل انکار نیست، اظهار کرد: چرا که تردد راحت در فضایی بدون مانع، ایمن و به دور از وسایل نقلیه حق همه شهروندان است. مدیر کل امور عمرانی شهرداری شیراز گفت: خوشبختانه مدیریت و مجموعه کارکنان شهرداری منطقه دو به اهمیت پروژه‌های انسان محور پی برده اند و پروژه‌های مختلف در سطح منطقه را با اهداف انسان محوری تعریف می‌کنند تا بتوانند سطح کیفیت زندگی شهروندان ساکن در منطقه را افزایش دهند و همچنین رضایت آنان را جلب نمایند. وی افزود: با تکمیل این پروژه‌ها شاهد حضور شهروندان در پیاده راه سلامت واقع در بلوار احمد بن موسی(ع) خواهیم بود و این امر موجب کاهش بار ترافیکی در بلوار‌هایی نظیر چمران خواهیم بود. مدیر کل امور عمرانی شهرداری شیراز اظهار کرد: اجرای پروژه‌های انسان محور در منطقه موحب رشد موزون و متوازن در شهر خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی