[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

مراسم ترحیم آیت‌الله مصباح یزدی در شیراز برگزار می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، مصطفی مشفقیان معاون روابط عمومی و امور بین الملل نهاد نماینده ولی فقیه در فارس از برگزاری مراسم ترحیم و بزرگداشت مرحوم آیت الله شیخ محمد تقی مصباح یزدی در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر شاهچراغ(ع) امروز پنجشنبه ۱۸ دی ماه خبر داد.
وی در ادامه افزود: مرحوم آیت الله مصباح یزدی علاوه بر آنکه علامه و متفکری برجسته بود، لسان گویای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف تاریخی نیز محسوب می‌شد و نقش‌آفرینی او در مقابله با انحرافات فکری، عقیدتی و سیاسی موجب بغض و کینه شدید دشمنان انقلاب اسلامی نسبت به این عالم برجسته شده بود.
معاون فرهنگی دفتر امام جمعه شیراز در ادامه تصریح کرد: به همین دلیل، برگزاری مراسم بزرگداشت و تبیین اندیشه‌ها و سیره عملی حضرت آیت الله مصباح یزدی، یک وظیفه و رسالت مهم محسوب می‌شود.
مشفقیان ضمن اشاره به جزئیات این مراسم گفت: این مراسم از ساعت ۱۰ صبح امروز پنجشنبه ۱۸ دی ماه در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر شاهچراغ(ع) با حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت ضوابط بهداشتی، با سخنرانی مجازی آیت الله شب زنده دار عضو فقهای شورای نگهبان و آیت الله دژکام نماینده مقام معظم رهبری در فارس و امام جمعه شیراز برگزار خواهد شد.
معاون روابط عمومی و امور بین الملل نهاد نماینده ولی فقیه در فارس افزود: علاقه‌مندان می‌توانند در صورت تمایل، این مراسم را از طریق درگاه: www.emamat-jomeh.ir/live به صورت زنده نیز تماشا کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی