[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

اعطای گواهی‌نامه مدیریت پسماند به شرکت گاز فارس، روزنامه شیراز نوین

شرکت گاز استان فارس موفق به اخذ گواهینامه مدیریت پسماند (wmi) شد. مدیرعامل شرکت گاز فارس گفت: با توجه به ایجاد زمینه‌های مدیریت پسماند در این شرکت و تحقق مفاد آیین نامه اجرایی بند (ز) ماده۳۸ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، شرکت گاز فارس موفق به اخذ گواهی نامه مدیریت پسماند عادی (wmi) و کسب امتیاز شاخص شد.
حسینی با اشاره به ضرورت مدیریت پسماند به دلیل اهمیت مسائل زیست محیطی و محدودیت منابع گفت: شرکت گاز فارس با اجرای برنامه مدیریت سبز شامل مدیریت مصرف انرژی،آب، مواد اولیه، تجهیزات وکاغذ، کاهش مواد جامد زائد و بازیافت آنها، تدوین دستورالعمل مدیریت پسماند داخلی و تلاش در جهت پیاده سازی اقدامات مرتبط با این دستورالعمل نظیر برنامه تفکیک پسماند تر و خشک، پسماند عفونی، راه اندازی سیستم‌های مکانیزه و کاهش مصرف کاغذ، استفاده از مواد و لوازم قابل بازگشت به چرخه تولید و برپایی دوره‌های آموزشی مدیریت سبز، در بازدید کارشناسان سازمان مدیریت پسماند، موفق به دریافت این گواهی نامه شده است. وی تصریح کرد: شرکت گاز فارس با رویکرد توسعه گازرسانی و حذف سوخت‌های فسیلی و جایگزینی گاز طبیعی به عنوان انرژی پاک، همواره در راستای حفظ منابع زیست محیطی گام برداشته و از مدیریت سبز، مدیریت پسماند و سایر مبانی توسعه نیز غافل نبوده است.
حسینی تأکید کرد: دریافت گواهی نامه مدیریت پسماند در شرکت گاز فارس به کمک سرمایه فرهنگی و اجتماعی کارکنان در رعایت الزامات قانون مدیریت سبز و پایه ریزی این فرهنگ سازمانی محقق شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی