[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۵
  • دوره جدید

برگزاری یادواره شهدای دست‌های آسمانی در شیراز، روزنامه شیراز نوین

یادواره شهدای دست‌های آسمانی به میزبانی سپاه ثارالله شیراز و با حضور نماینده ولی‌فقیه در فارس، برگزار و ۱۰۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع شد.
به گزارش ایسنا، نماینده ولی‌فقیه در استان فارس در یادآوره شهدا که با عنوان «دست‌های آسمانی» که به همت سپاه ثارالله شیراز برگزار شد، با بیان اینکه راه اصلی زنده شدن جامعه را در سوره انفال مشاهده می‌کنیم، گفت: شهادت، زندگی جاودان و رمز اصلی حیات است.
آیت‌الله لطف‌الله دژکام افزود: ما ملت مرده‌ای پیش از انقلاب بودیم و این جمله شهید سلیمانی که «ما ملت شهادتیم» نشان‌دهنده تغییر این روند پس از انقلاب است.
نماینده ولی‌فقیه در فارس ادامه داد: پیش از انقلاب زیر چکمه ٤٠ هزار آمریکایی بودیم و نمی‌شد حرفی زد. امروز هم انسان شرمش می‌شود که بعضی از مسائل آن زمان را بگوید؛ البته در سریال روزهای ابدی، اشاره کوچکی به این مسائل شد، اما انسان از ذکر آنها خجل می‌شود.
آیت‌الله دژکام با بیان اینکه امروز ما ملت زنده هستیم، هرچند در شرایط تحریم به سر می‌بریم، گفت: همه انقلاب از اینجا شروع شد که زندگی تحت ولایت و استقلال به واسطه امام راحل(ره) قرار گرفت.
نماینده ولی فقیه در استان فارس خاطرنشان کرد: تغییر ملت مرده به ملت شهادت و ملت امام حسین(ع) به خاطر پاسخ مثبت به ولایت بود.
آیت‌الله دژکام ضمن قدردانی از اقدام مطلوب سپاه فجر فارس مبنی بر آزادی زندانیان جرائم غیدعمد و تداوم کمک‌های مؤمنانه، گفت: همه این تلاش‌ها از یک جمله رهبری آغاز شد و مردم با حرمتی زیبا آن را شکل دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی