[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

متخصصان در شهرستان‌ها بمانند، روزنامه شیراز نوین


نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال آینده اعتبارات بیشتری برای بخش سلامت در نظر خواهیم گرفت.
به گزارش شیرازنوین به نقل از مهر، محمدرضا رضایی در دومین جلسه مشترک هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جهرم با دانشکده علوم پزشکی گراش اظهار داشت: بسیار جای خوشحالی دارد که دو دانشگاه و دانشکده در جمعی صمیمانه و با ایجاد تفاهم در جهت حل مسائل و پیشبرد اهدافشان گرد هم آمده و هدفشان ارتقای سلامت مردم منطقه است.
وی با بیان اینکه هر دو شهرستان دارای سابقه و مشترکات فرهنگی و مذهبی هستند، افزود: تعاملات خوب هر دو شهرستان می‌تواند چشم انداز خوبی برای منطقه ایجاد کند. پیگیری‌ها و تلاش‌های نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در راستای ارتقای حوزه سلامت و توسعه پروژه‌های عمرانی در منطقه لارستان و گراش ستودنی است.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هر ظرفیتی که در این دو شهرستان و جنوب استان فارس وجود دارد مربوط به نظام و کل کشور و هدف ما فقط خدمت به همه مردم است.
رضایی کوچی بیان کرد: بحران کرونا ارزش خدمات کادر بهداشت و درمان را بیشتر نمایان کرد و فعالیت خالصانه این عزیزان و حضورشان در صحنه نشان داد که حوزه سلامت بسیار مهم بوده و در جهت ارتقای آن باید بیشتر تلاش کرد.
رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: در بودجه سال آینده حتماً اعتبارات بیشتری برای بخش سلامت در نظر خواهیم گرفت.
وی اظهار کرد: سعی می‌کنیم تمام نکاتی که در این جلسه گفته شد به خصوص تلاش برای ماندگاری پزشکان متخصص در شهرستان‌ها در مجلس مطرح شود.
همچنین حسین حسین‌زاده، نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در ادامه جلسه گفت: تمام تلاش ما ایجاد رفاه و ارتقای سلامت مردم بوده است که در این راستا سعی کردیم از تجربیات سایر نمایندگان در مجلس بهره مند شویم.
وی افزود: یکی از این نماینده‌ها در مجلس، نماینده مردم شهرستان جهرم و رئیس کمسیون عمران مجلس بوده است که کمک و همکاری وی در تخصیص اعتبارات لازم جهت پروژه‌ها مختلف به خصوص پروژه‌های راه سازی، بسیار مؤثر بوده است.
حسین زاده خاطر نشان کرد: شهرستان‌های جهرم و گراش در حیطه درمان به‌خصوص در بحث درمان ناباروری، درمان سرطان و بیماری‌های کلیوی حرف برای گفتن داشته و پیشرفت‌ها و ظرفیت‌های خوبی در این زمینه دارند.
نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز تصریح داشت: در سال‌های اخیر جهرم در حوزه بهداشت و درمان ارتقای خوبی داشته است که استفاده از ظرفیت‌ها و تجربیات این شهرستان برای شهرستان گراش مفید خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: خیرین بسیار ارزشمندی در هر دو شهرستان وجود دارند و سالیان سال است که از حضور این خیرین بزرگوار استفاده می‌کنیم و با برنامه ریزی و تعامل می‌توانیم کمک‌های این بزرگواران در حوزه بهداشت و درمان در هر دو شهرستان را کانالیزه و بهینه‌تر کنیم.
حسین زاده گفت: برای ایجاد انگیزه و دلگرمی بیشتر در خیرین بزرگوار، درصدد ارائه طرحی به مجلس هستیم تا تسهیلاتی برای این بزرگواران در حوزه‌های مختلف در نظر بگیریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی