[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

سردار هر روز محبوب‌تر از دیروز - آزمون و رفقا به صدرنشین روسیه رسیدند، روزنامه شیراز نوین

رقابت‌های لیگ برتر روسیه دیروز در حالی پیگیری شد که در یکی از مهم‌ترین بازی‌ها روستوف میزبان صدرنشین و مدعی اول قهرمانی بود.
در هفته بیست و چهارم لیگ برتر روسیه دیروز از ساعت 18:00 به وقت تهران تیم‌های روستوف و اسپارتاک مسکو در حالی مقابل هم صف آرایی کردند که یاران آزمون امیدوار بودند به روند ناکامی‌های چند هفته اخیر خود مقابل صدرنشین و مدعی اول قهرمانی این فصل پایان دهند.
اسپارتاک که در ابتدای فصل مشتری اصلی قربان بردی اف و سردار آزمون بود، با هدایت مربی ایتالیایی و موقت خود نتایج درخشانی کسب کرد تا به عنوان مدعی اول قهرمانی خود را معرفی کند؛ در حالی که روستوفی‌ها با در اختیار داشتن بردی اف به عنوان مدیر فنی و آزمون به عنوان مهاجم اول روزهای چندان خوبی را در لیگ برتر روسیه سپری نکردند.
این بازی می‌توانست نقطه عطفی برای روستوفی‌ها قلمداد شود. چون همواره در سال‌های گذشته توانسته اند بردهای شیرینی را برابر اسپارتاک به ثبت رسانده و با این نتیجه از زیر بار فشارهای روحی و روانی خارج شوند. ملی پوش ایرانی روستوف هر روز در اردوی تیمش محبوب‌تر از روز قبل می‌شود.
سردار که چندی پیش تصاویرش روی شال‌های طرفداری روستوف نقش بسته بود، حالا به عنوان یکی از چهره‌های محبوب و دوست داشتنی روستوف به عنوان نماد جوانان این باشگاه تصاویرش روی تی شرت‌های مخصوص باشگاه نقش بسته تا از این طریق به درآمدزایی‌های باشگاه نیز کمک کند. در این بین استقبال طرفداران از خریدن این تی شرت‌ها هم در این چند روز خوب اعلام شده تا مشخص شود آزمون چه جایگاهی در این باشگاه روسی پیدا کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی