[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۸
  • دوره جدید

درخشش فرهنگیان فارس در جشنواره ایده‌پردازی ، روزنامه شیراز نوین

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان فارس از كسب رتبه نخست این سازمان در جشنواره ایده‌پردازی تعلیم و تربیت در دوران كرونا در سطح كشور خبر داد.
به گزارش ایكنا از فارس، ناصر جوكار، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان فارس دیروز ۱۵ دی ماه در جمع خبرنگاران گفت: جشنواره ایده‌پردازی تعلیم و تربیت در دوران كرونا به‌همت سازمان بسیج فرهنگیان و دانشگاه فرهنگیان در سطح كشور اجرا شد. وی با بیان اینكه در این جشنواره فرهنگیان ۳۲ استان مشاركت داشتند، گفت: در این جشنواره ملی بیش از ۷ هزار اثر از کل استان‌ها به دبیرخانه همایش ارسال شد که از این تعداد بیش از هزار و ۴۵۰ اثر متعلق به استان فارس بود.جوکار با تصریح اینكه سازمان بسیج فرهنگیان فارس هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ کمیت آثار در کشور حایز رتبه نخست شد، گفت: ۱۴۵ اثر فرهنگیان فارس به ثبت نهایی در کشور رسید که از این میان ۵ اثر حایز رتبه برتر کشوری شدند.
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس در پایان اسامی برگزیدگان استان فارس در این جشنواره را اعلام كرد و گفت: صدیقه بهزادی از مرودشت، رعنا رضایی از ارسنجان، رویا رنجبر از استهبان، محمد یاراحمدی از نی‌ریز و مرتضی حشمت‌پور از لارستان ۵ فرهنگی برگزیده کشوری از استان فارس هستند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی