[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

معاون ورزش بانوان : نماینده فارس با حمایت اداره ورزش مقتدرانه ادامه می دهد، روزنامه شیراز نوین

معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: بانوان فوتبالیست فارس با حمایت اداره کل ورزش و جوانان، هیأت فوتبال فارس و حامی مالی با اقتدار بیشتر به مسابقات لیگ برتر کشور ادامه می دهند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، فریبا خالدی چهارشنبه ۱۷ دی ماه با تقدیر از باشگاه شهدای قشقایی به دلیل حمایت هایی که تاکنون از تیم فوتبال بانوان فارس در لیگ برتر کشور داشته اند گفت: طی جلسه ای که با حضور عباس حاجی زاده مدیر کل ورزش و جوانان استان، محسن سالاری معاون توسعه ورزش ، فرزاد هنرپیشه رئیس هیأت فوتبال فارس برگزار شد امتیاز تیم فوتبال بانوان فارس به هیأت فوتبال واگذار شد.
خالدی افزود : با جذب حامی مالی و حمایت های اداره کل ورزش و جوانان فارس دختران فارس با قدرت به رقابت های لیگ برتر ادامه می دهند.
معاون بانوان ادامه داد: با تلاش های مدیر کل خوابگاه و امکانات تمرینی مهیا شده و استادیوم حافظیه شیراز میزبان تمرینات و مسابقات تیم بانوان فارس در لیگ برتر خواهد بود.
همچنین عصر دیروز فریبا خالدی با حضور در تمرینات این تیم از نزدیک در روند آماده‌سازی جهت حضور قدرتمند در ادامه مسابقات لیگ برتر قرار گرفت.
معاون بانوان که با حضور خود باعث دلگرمی بازیکنان این تیم شد در این باره گفت : مطمئن هستم که تیم بانوان فارس با تلاش و کسب تجربه بازیکنان جوان خود می‌تواند در فصل آینده این رقابت‌ها جایگاه برتری در این مسابقات داشته باشد.
خالدی در پایان با تشکر از باشگاه شهدای قشقایی، مشکلات مالی این باشگاه را دلیل این واگذاری دانست.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی