[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۹
  • دوره جدید

‎شفافیت، رمز موفقیت و توسعه شرکت لعابیران است، روزنامه شیراز نوین

اشاره:
‎شرکت لعابیران به‌عنوان یکی از شرکت‌های تابعه هلدینگ صدر تأمین و مجموعه بزرگ شستا محسوب می‌شود که به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده لعاب در ایران و اولین صادرکننده لعاب در کشور از سال 1360 در 25 کیلومتری شهر تاریخی شیراز در مسیر یادگار تمدن باستان ایران، تخت جمشید، در مساحتی بیش از 9 هکتار با ظرفیت اسمی 29000 تن در راستای تولید انواع فریت لعاب و رنگ، تأسیس شد. به گزارش روابط‌عمومی شرکت لعابیران، این شرکت در حال حاضر با اجرای طرح‌های توسعه، همراه با به‌روزرسانی و توسعه تکنولوژی کوره‌های ثابت و اتوماسیون کوره‌های دوار و تجهیز به آخرین تکنولوژی مدرن روز، توانایی تولید انواع فریت، لعاب، انگوب، پودر چاپ و رنگ برای تمامی فرایندهای تولید کاشی و سرامیک مانند دوپخت، مونوپروزا، کف و پرسلان را داراست. شرکت لعابیران با در اختیار داشتن واحد تحقیق و توسعه مجهز و برنامه‌ریزی جهت ایجاد آزمایشگاه رنگ و جوهر دیجیتال و همچنین بهــره‌گیری از کارشـناســان مجرب، از توانمــندی بالایـی 
در طراحی و تولید انواع رنگ و لعاب، ارائه خدمات فنی و مهندسی مناسب و پاسخگویی به تمامی نیازهای مشتریان برخوردار است. 

رشد چشمگیر در سال جهش تولید
‎نادر رضایی‌منش، مدیرعامل شرکت لعابیران در مصاحبه‌ای در جمع خبرنگاران استان فارس بیان کرد: در سالی که مزین به نام جهش تولید است، با رشد چشمگیر تولید توانسته‌ایم بالاترین میزان تولید ماهانه سه‌ساله اخیر به میزان ٨٧٣ تن را داشته باشیم و با اتخاذ تصمیم‌های مدیریتی کارآمد، میزان تولید را در ماه‌های آینده تا ١٠٠٠ تن در ماه افزایش دهیم. رضایی‌منش تصریح کرد: همچنین در راستای صادرات با توجه به قابلیت شرکت لعابیران در حوزه تحقیق و توسعه، توانایی صادرات محصولات شرکت لعابیران به کشورهای هم‌جوار را داریم و همچنین توانسته‌ایم دو محصول جدید در جهت بومی‌سازی به سبد محصولات این شرکت اضافه کنیم.
فعالیت در اتاق شیشه‌ای
‎وی افزود: مجموعه بزرگ شستا و صدر تأمین در تلاش است شفافیت را در کلیه شرکت‌های زیرمجموعه خود به‌صورت یک اتاق شیشه‌ای و همیشه دردسترس نشان دهد و تمامی اطلاعات شرکت‌های تابعه شستا به‌صورت شفاف در سامانه کدال قرار خواهد گرفت. مدیرعامل شرکت لعابیران با بیان اینکه این شرکت تمام تلاش خود را در راستای جایگزینی مواد اولیه خارجی با مواد اولیه داخلی معطوف داشته است، ابراز کرد: همچنین در خصوص طراحی و تولید محصولات وارداتی دستاوردهای بسیار خوبی داشته‌ایم. رضایی‌منش با بیان اینکه دو محصول جدید در لعابیران به تولید انبوه رسانده‌ایم و امید است این روند را روزبه‌روز بهتر کنیم، یادآور شد: با کاهش قیمت تمام‌شده و با جایگزینی مواد تولید داخل، تلاش می‌شود قیمت تمام‌شده محصولات را کاهش و روزبه‌روز سودآوری شرکت را افزایش دهیم. وی خاطرنشان کرد: طرح جدید تولید جوهر دیجیتال نیز مدنظر شرکت است تا از محل سودآوری شرکت و با کمک هلدینگ صدر تأمین با سرمایه ۹۰‌میلیارد تومان ثابت و در گردش بتوانیم تولید جوهر دیجیتال داشته باشیم.
افزایش ظرفیت در خط تولید
‎مدیرعامل شرکت لعابیران با بیان اینکه کل تولید یکی از محصولات جدید به‌صورت پیش‌خرید و انحصاری، خریداری شده است، بیان کرد: در یک ماه اخیر افزایش ظرفیت این محصول را در خط تولید داشته‌ایم و با سرمایه‌گذاری کم ظرفیت تولید از ۶۰۰ کیلو در روز به ۲ تن در روز رسیده است و از محل سودآوری خط تلاش شده است افزایش تولید داشته باشیم. رضایی‌منش با اشاره به اینکه مشتریان عمده شرکت لعابیران معروف‌ترین و معتبرترین کارخانجات تولیدکننده کاشی و سرامیک هستند، تصریح کرد: این شرکت مفتخر است در سایه اتخاذ سیاست‌های هوشمندانه مبتنی‌بر اصل مشتری‌مداری، حضور قابل‌توجهی در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.
وی تصریح کرد: تلاش می‌شود که بازار داخلی و صادرات را در کنار هم داشته باشیم و استان‌های یزد، قزوین، تبریز، تهران، مشهد، همدان، سمنان، کرمان، کرمانشاه، اصــفهان، مرکزی و... عمده خریداران داخلــی محصـولات لعابیران هستند. وی افزود: لعابیران اولین صادرکننده لعاب در سطح کشور به‌شمار می‌رود که امید است صادرات را دوباره در آینده‌ای نزدیک احیا کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی