[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: اندیشه زنجیره‌ای را جایگزین جزیره‌ای کنیم، روزنامه شیراز نوین

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که برای رفع مشکلات و عبور از تنگناها باید اندیشه‌ زنجیره‌ای را جایگزین تفکر جزیره‌ای کنیم.
محسن علیزاده در جلسه شورای اداری شهرستان سپیدان ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت آیت‌الله مصباح و فرارسیدن نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، از مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان به واسطه تلاش در مسیر مبارزه با کرونا قدردانی کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از دفتر نماینده سپیدان در مجلس شورای اسلامی، علیزاده گفت: مجموعه شبکه بهداشت و درمان سپیدان برای مقابله و مدیریت ویروس کرونا در شهرستان شرایط بسیار سختی را متحمل شده و مدافعان سلامت فداکارانه تلاش کردند و فعالیت‌های آنان نمونه بارز ایثار و جان بازی‌هاشان نمونه بارز شهادت است.
نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس گفت: تمام تلاش خود را برای پیگیری مطالبات کارکنان بخش‌های بهداشت و درمان با هدف جبران بخش اندکی از ایثار و فداکاری آنان خواهم کرد و امیدوارم مردم هم در این مسیر با رعایت دستورالعمل‌ها، پاسخگوی ازخودگذشتگی مدافعان سلامت باشند.
علیزاده در ادامه با اشاره به نبود هماهنگی بین برخی دستگاه‌های اداری در اجرای دستورالعمل‌ها، گفت: ایراد اساسی که در دوایر مختلف اداری دیده می‌شود، تفکرات جزیره‌ایست.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: برای اجرای قوانین و رفع مشکلات و عبور از تنگناها باید دستگاه‌های مختلف را مانند زنجیری به هم متصل دانست که اگر اتصال آنها به درستی ایجاد نشود، موجب نارضایتی می‌شود.
علیزاده گفت: توجه به ظرفیت و پتانسیل شهرستان سپیدان در حوزه گردشگری و احداث پژوهشکده گردشگری یک ضرورت است و برای دستیابی به این مهم باید دستگاه‌های مختلف تعامل حداکثری داشته و زمینه را برای سرمایه‌گذاران تسهیل کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی