[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۷
  • دوره جدید

بهره‌برداری از ۵۰۰ طرح آموزشی در استان فارس، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های نوسازی مدارس در شهرستان کوار با گرامیداشت سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و تقدیر از رشادت‌های این سرباز وطن گفت: تقدیر از خدمتگزاران انقلاب و کشور شایسته همه مردم است و آیت الله هاشمی رفسنجانی از جمله این نمونه‌های خدمتگزار است که سال‌ها عمر خود را صرف توسعه انقلاب کرد. وی با تقدیر از فعالیت مسئولین محلی و نماینده مردم شهرستان کوار در مجلس شورای اسلامی و همچنین خیرین اظهار داشت: اقدامات نیک اندیشانه خیران به معنی تحول در جامعه بشری است که معامله ای پرسود با خداوند است. نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: فعالیت خیران سرمایه گذاری در منابعی است که پایان پذیر نیست و برداشت از این منابع، بازدهی و اثرگذاری بیشتری ایجاد می‌کند.
رحیمی با بیان اینکه سرمایه گذاری در بخش آموزش کشور هنوز از سوی برخی هزینه تلقی می‌شود، گفت: توسعه کشور‌ها ناشی از سرمایه گذاری در بخش آموزش است؛ زیرا زمینه اصلاح در بخش‌های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی از همین مسیر می‌گذرد. استاندار فارس در ادامه از افتتاح 60 آموزشگاه در شهر شیراز تا پایان سال خبر داد و افزود: بیش از 500 آموزشگاه و مراکز وابسته آن تا پایان کار دولت در استان فارس به بهره برداری می‌رسد.
رحیمی با تشریح طرح‌های مختلف عمرانی در شهرستان کوار گفت: توسعه مراکز درمانی، اجرای طرح سد کوار و راه‌های اصلی از جمله طرح‌های عمرانی در این شهرستان محسوب می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی