[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۶
  • دوره جدید

استاندار فارس از مدیرکل راه و شهرسازی فارس تقدیر کرد، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در نشست مشترک شورای راهبردی تصادفات و ترافیک استان و کمیسیون ایمنی، از مهندس جعفر زاهدی مدیرکل راه و شهرسازی فارس با اهدای لوح تقدیر، تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، در متن لوح تقدیر آمده است: نقش و اهمیت بخش حمل و نقل در ایجاد زیربنای اقتصاد، توسعه و مناسبات اجتماعی تعیین گر جایگاه ویژه خدمتگزاران این حوزه می‌باشد.
استاندار فارس با اشاره به موقعیت ویژه استان فارس از لحاظ وسعت و موقعیت مکانی در ادامه متن افزوده است: مضاف بر اینکه وسعت و موقعیت مکانی استان فارس جدیت و پشتکار و همت بلندی را طلب می‌نماید تا پروژه‌های حمل و نقل، ایمن سازی و کاهش تصادفات به بار بنشیند.
در ادامه متن لوح تقدیر نیز به کاهش تصادفات و تلفات جاده ای اشاره شده و آمده است: لذا ضمن گرامیداشت هفته حمل و نقل، از آنجا که در سال‌های اخیر بنا به اعلام شورای ترافیک کشور، علاوه بر سایر موفقیت‌ها و توفیقات استان فارس مقام دوم کشوری در کاهش تصادفات را کسب نموده، بدین وسیله از تلاش‌های ارزنده و خدمات صادقانه جنابعالی تشکر نموده و به پاس قدردانی این لوح تقدیمتان می‌گردد. 


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی