[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

فرق ما با تیم های صعود کننده، نحوه حمایت مسئولان شهر و استان ها بود!، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: تیم فوتسال چابک شیراز نتوانست از مرحله دوم مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور به لیگ دسته اول صعود کند. در دور برگشت این مرحله که در استان گیلان برگزار شد، این تیم تا روزپایانی شانس صعود داشت اما در نهایت نتوانست این موفقیت را کسب کند.
پس از پایان این رقابت ها، مقتدایی مدیرعامل باشگاه چابک گلایه هایی را نسبت به مسئولان مربوطه مطرح کرد. وی خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان فارس و همچنین رئیس هیأت فوتبال استان فارس گفت: مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال کشور تمام شد اما شما به عنوان نفر اول ورزش  و فوتبال فارس حتی از کوچک ترین حمایت ها از باشگاه چابک شیراز دریغ کردید.  این مجموعه به صورت شخصی اداره شده و در این وضعیت اقتصادی و شرایط مهلک کرونایی، ما توانستیم در دو مرحله موفق باشیم و‌ همچنین در دور رفت مرحله نهایی در شهر شیراز میزبانی بسیار شایسته ای به اذعان مسئولان فدراسیون داشته باشیم.
وی افزود: بنده تمام دانش و تلاش خود را برای موفقیت تیم به کار بستم و تا روز آخر هم مدعی جدی صعود بودیم اما فرق تیم های صعود کننده با تیم فوتسال چابک شیراز در این بود که مسئولان ورزشی استان و شهرشان به صورت همه جانبه از تیم شهر و استانشان حمایت کردند. میزبان های دیگر گروه ها از تمام نهاد ها، سازمان دولتی و خصوصی کمک گرفتند اما از  باشگاه چابک شیراز هیچ گونه حمایتی نشد، چرا؟ چون پاسخ مسئولین این بود که کرونا هست، پول نداریم،  درآمد نداریم و چیزهایی از این دست. اما  آیا فقط در شیراز کرونا آمده؟ در بندرعباس، اصفهان، یزد،کلاردشت، گرمسار  کرونا نیست؟ تا کی قرار است این اوضاع ادامه داشته باشد؟ من  تمام تلاش خود را کردم اما واقعاً چرا در دیگر شهرها تیم ها حمایت می‌شوند و فقط در شیراز مسئولین به خواب زمستانی فرو رفته اند؟
مقتدایی در پایان صحبت هایش گفت: بازی ها تمام شد اما عاجزانه خواهش می کنم از چابک ها  و‌ مقتدایی ها حمایت کنید. این نسل از ورزشی ها حق بزرگی به گردن شما عزیزان، به واسطه مدیریت از راه دور شما دارند! 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی