[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

نمایش فیلم ایرانی در دو جشنواره جهانی، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: فیلم «زمانی دیگر» در ادامه حضور بین‌المللی خود در دو جشنواره سینمایی در کشورهای آمریکا و کره جنوبی به روی پرده می‌رود.
فیلم «زمانی دیگر» که هفته گذشته جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره فیلم آتن در کشور آمریکا را کسب کرد، در هفته جاری به طور همزمان در هجدهمین جشنواره «نیوپرت بیچ» در آمریکای شمالی و جشنواره «آگاپه» سئول در کره جنوبی نمایش خواهد داشت.
«زمانی دیگر» به نویسندگی و کارگردانی ناهید حسن‌زاده و تهیه‌کنندگی «فری ملک مدنی»، روایتگر زندگی مردمانی است که در شرایط دشوار و ناخواسته‌ای گرفتار شده و در جست‌وجوی رهایی هستند.
این فیلم تاکنون جایزه بهترین فیلم از جشنواره کلکته در کشور هند و همچنین جایزه دستاورد ویژه هنری بهترین بازیگر مرد را از جشنواره «مانهایم» را کسب کرده و پیش از این در جشنواره‌های دیگری چون ریندنس، سائوپائولو، ویزبادن و جشنواره زنان بروکسل و هفته فیلم اردن نیز نمایش داشته است.
پخش بین‌المللی این فیلم با کمپانی «Iran ArtHouse Film» با مدیریت مرجان علیزاده است.
مجید پتکی، یاسمن نصرتی، شقایق کمندی و فریبا خادمی و عصمت رضاپور از بازیگران فیلم «زمانی دیگر» هستند و عوامل فنی فیلم نیز شامل مدیر فیلمبرداری علی محمد قاسمی، صدا روح‌الله جعفربیگلو، طراح صحنه و لباس یوسف بهشتی و مدیر تولید و دستیار برنامه‌ریز محمد عبدی‌زاده هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی