[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

واکسن ایرانی کرونا از امروز به ۷ داوطلب دیگر تزریق می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد: مجوز تزریق فاز اول واکسن ایرانی کرونا «کُوو ایران برکت» به داوطلبان مرحله سوم توسط کمیته پایش داده و ایمنی صادر شد و این واکسن از امروز (یکشنبه ۲۱ دی ماه) به هفت داوطلب دیگر تزریق می‌شود.
دکتر حامد حسینی دیروز شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: در این مرحله هفت داوطلب حضور دارند و واکسن روزهای یکشنبه و دوشنبه (۲۱ و ۲۲ دی ماه) به آنان تزریق می‌شود.
وی با یادآوری اینکه با تزریق این تعداد مجموع دریافت کنندگان واکسن ایرانی کرونا به ۱۴ نفر می‌رسد، افزود: نتایج تزریق هفت داوطلب اول فاز یک واکسن ایرانی کرونا به کمیته پایش داده و ایمنی ارسال شده و آنان مجوز دادند که تا پایان این هفته تزریق واکسن به هفت داوطلب دیگر انجام شود.
مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه وضعیت عمومی هفت داوطلب اول این مطالعه خوب است، اظهار داشت: دوز دوم واکسن ایرانی سه شنبه این هفته به سه داوطلب مرحله اول این مطالعه تزریق می‌شود.
حسینی، کل دوره تزریق واکسن داوطلبان اولین مطالعه انسانی فاز یک واکسن ایرانی کرونا را ۲ ماه اعلام کرد و گفت: ۵۶ داوطلب در این مرحله حضور دارند که طی این مدت واکسن به آنها تزریق می‌شود.
وی یادآور شد: تزریق واکسن به داوطلبان ۲ بار انجام می‌شود؛ به عبارتی تزریق واکسن به آنان در روزهای صفر و ۱۴ صورت می‌گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی