[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

فکری: همیشه عاشق دربی بودم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به فکر خلق نماد خاصی نیستم ولی به فکر این هستم طرفداران استقلال را خوشحال کنم
محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و پرسپولیس اظهار داشت:خدا را شکر در بازی های گذشته شرایطی را به وجود آوردیم که بازیکنان از نظر روحی وضعیت خوبی دارند و در این هفته تمرینات خوبی را گذراندیم. بازیکنان ما از وضعیت جسمی و روحی خوبی برخوردار هستند.  چون این دیدار بینندگان زیادی در جهان دارد خیلی مهم است به جز بحث فنی یک بازی بدون چالش و جنجال برگزار شود که در سال‌های آینده بینندگان از آن به نیکی یاد کنند.
* همیشه عاشق دربی بودم
وی افزود: بازی‌های زیادی را به عنوان بازیکن گذراندم. به عنوان مربی چند بازی روی نیمکت بودم و به عنوان اولین سرمربی اولین تجربه را دارم ولی خدا را شکر حس خوبی دارم. همیشه عاشق دربی بودم و خیلی این مسابقه را دوست داشتم. در مجموع امیدوارم بازی خوبی انجام شود و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.
*به بازیکنانم گفتم نگران نتیجه بازی نباشند و آرامش داشته باشند
وی در خصوص اینکه پرسپولیس بسته بازی می‌کند و آیا ممکن است استقلال فردا هجومی بازی کند عنوان کرد: پرسپولیس آنطور که می‌گویند هم بسته بازی نمی‌کند و در اکثر بازی ها تهاجمی بوده است. شاید هفته گذشته به خاطر داشته هایش این سبک را بازی کرده ولی برای بازی فردا باید تا فردا صبر کنیم تا ببینیم چه نفراتی را انتخاب می‌کنیم. به بازیکنانم تاکید کردم آرامش داشته باشند و نگران نتیجه بازی نباشند. برای من خیلی مهم است که بچه‌ها با تمام توانشان بازی کنند.
* مطمئنم فردا 11 بازیکن بهتر از فکری در دوران بازی کردنش در استقلال بازی می‌کنند
سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه  در بازی فردا چه کسی محمودِ فکری استقلال است عنوان کرد: خوشبختانه فضای خوبی در تیم ما به وجود آمده و بازیکنان ما با جان و دل کار  و صبوری کردند و با تلاش تیم را به اینجا رساندند. ما یک «تیم» داریم که همه با هم یکدست و رفیق هستند. امیدوارم قدر این بازیکنان را مسئولان هم بدانند. مطمئنم فردا 11 بازیکن بهتر از محمود فکری که در استقلال بازی می کردند خواهیم داشت.
*از جوانان مثل خاقانی در ادامه لیگ استفاده می‌کنیم
فکری در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است فردا از نفراتی مثل سبحان خاقانی استفاده کند یا خیر گفت: در دربی شاید این اتفاق رخ ندهد و این فرصت نباشد ولی از این جوان‌ها زیاد داریم ولی در ادامه لیگ از این جوان‌ها استفاده کنیم.
*به فکر خلق نماد برای هواداران نیستم اما می‌خواهم آن‌ها را خوشحال کنم
سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که 5 مربی در  استقلال موفق شده‌اند در اولین دربی‌های خود پیروز شوند و آیا او  می‌تواند این کار را تکرار کند و آیا به خلق یک نماد خاص برای طرفداران فکر می‌کند یا خیر عنوان کرد: به فکر خلق نماد خاصی نیستم ولی به فکر این هستم طرفداران استقلال را خوشحال کنم. دوست دارم آن‌ها را شاد ببینم. اتفاقاتی که در سال‌های گذشته رخ داده اتفاقات خوبی بود و امیدوارم فردا هم این اتفاق رخ دهد.
*اگر نیاز باشد از مرادی هم استفاده می‌کنم
وی در خصوص اینکه آیا ممکن است فردا از بابک مرادی استفاده کند یا خیر گفت: مرادی در اردوی ما حضور دارد و اگر نیاز باشد از این بازیکن استفاده می‌کنیم.
*نباختن خوب است اما برای نباختن بازی نمی‌کنیم
فکری در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسیده بود استقلال فردا برای نباختن بازی می‌کند و آیا این موضوع را قبول دارد گفت: نباختن خوب است ولی ما تیمی نیستیم که برای نباختن وارد زمین شویم. ما در دفاع تیمی شکل خوبی پیدا کردیم و سعی می‌کنیم در بازی فردا دروازه تیممان بسته بماند و دوباره کلین شیت کنیم. در خط تهاجمی هم نفرات خیلی خوبی داریم و ان‌شاالله دروازه حریف را هم باز کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی