[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۰
  • دوره جدید

سرلشکر صفوی: بدعاقبتی بعضی از سیاسیون به‌خاطر جداشدن از صراط ولایت فقیه است، روزنامه شیراز نوین

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با تأکید بر اینکه سردار سلیمانی از صمیم قلب اعتقاد کامل به فلسفه ولایت فقیه و شخص امام(ره) و رهبری داشت، گفت: بدعاقبتی بعضی از سیاسیون به خاطر جدا شدن از این صراط است.
به گزارش ایسنا، سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پیش نشست «دومین همایش بین المللی گام دوم انقلاب، مکتب شهید سلیمانی، الگوی تربیت مدیران جهادی تمدن ساز»، با بیان اینکه «مکتب فکری چشم اندازی فلسفی، جنبشی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است»، اظهار کرد: مکتب، مجموعه‌ای از اعتقادات محکم و اخلاق و رفتارهای مرتبط برخاسته از باورهای قلبی و عملکرد منبعث از اندیشه و تفکر انسان است؛ به گونه‌ای که از او شخصیت جامع و الگو ارائه دهد. مکتب، مجموعه جهان بینی و ایدئولوژی و رفتارهای متفاوت اما هم‌سو است که نیازهای فکری و عملی را برای رسیدن به رشد و کمال انسان روشن می‌سازد.
وی با ارائه تعریفی از مکتب شهید سلیمانی افزود: مکتب سلیمانی یعنی مکتب اسلام ناب محمدی(ص) که در عصر حاضر مصداق این مکتب، رهبری و ایدئولوژی و پرچمداری این مکتب را حضرت امام خمینی(ره) و هم اکنون حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عهده دار هستند. مهم‌ترین کارکرد و عمکرد این مکتب تربیت و ساختن ملت جوانی است که توانستند تحت تأثیر این ایدئولوژی و مکتب چهار رخداد راهبردی را در ۴۲ سال گذشته رقم بزنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی