[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

معاون استانداری فارس: نقش اصناف در مدیریت کرونا اثرگذار بود، روزنامه شیراز نوین

معاون استانداری فارس گفت: اصناف استان مهم‌ترین و اثرگذارترین نقش را در مدیریت کرونا در فارس داشته‌اند و همکاری آنان موجب شد تا فارس در این خصوص موفق تر از سایر استان‌ها عمل کند.
به گزارش ایسنا، عبدالرضا قاسم‌پور در نشست صمیمانه مدیران فارس با رؤسای اتحادیه‌های صنفی شهرستان شیراز گفت: هم در دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس و تحریم‌های ظالمانه و هم در دوران شیوع کرونا شاهد حضور مؤثر اصناف در کشور بوده‌ایم.
قاسم‌پور با اشاره به اعمال تعطیلی صنوف پس از ساعت ۱۸ در استان بیان کرد: با وجود فشار اقتصادی روی اصناف، داشتن بدهی و عوارض و به ویژه در نوروز که اوج درآمدزایی آنها بود، اصناف فارس در تعطیلی واحدهای همکاری مطلوبی داشتند و موجب نجات خود و دیگران شدند. معاون استاندار فارس ادامه داد: نتیجه این مسئولیت پذیری اصناف استان امروز، آبی شدن وضعیت ۱۹ شهرستان فارس است. قاسم‌پور با تأکید بر اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی گفت: با اجرای این طرح نیز شاهد کاهش تست‌های مثبت از ۵۴ درصد به ۱۴ درصد در ۵۰ روز گذشته شده‌ایم و اشغال تخت‌های بیمارستانی به همت کادر درمان از ۱۰۰ درصد به ۲۰ درصد طی ۲ ماه اخیر رسیده است. او افزود: اصناف فارس خانواده گسترده‌ای هستند که وضع قرمز استان را به زرد و آبی تبدیل کرده‌اند و همچنین تعطیلی صنوف عامل مؤثری برای کاهش تردد مردم در شهرها و شهرستان‌ها شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی