[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

۱۶ درصد از مشترکان برق مشمول تخفیف کامل شدند، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت توزیع برق فارس:
16 درصد از مشترکان برق 
 مشمول تخفیف کامل شدند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: طرح ملی برق امید از ابتدای آبان ماه سال‌ جاری با هدف مدیریت مصرف برق، استفاده صحیح از منابع انرژی و حفظ محیط زیست، ویژه مشترکان برق خانگی در کل کشور به مرحله اجرا درآمد و 16 درصد از مشترکان برق خانگی استان فارس با قرارگرفتن در دسته کم مصرف این طرح از تخفیف 100درصدی بهای برق در قالب این طرح بهره‌مند شدند. 
احمدرضا خسروی بابیان اینکه 129000 مشترک استان فارس از تخفیف ۱۰۰ درصدی برق امید بهره‌مند شدند، ادامه داد: تا زمانی که این مشترکان همچنان در گروه کم مصرف باقی بمانند شامل این تخفیف خواهند بود. این مقام مسئول یادآورشد: صورت‌حساب این مشترکان همچون گذشته از طریق پیامک ارسال می‌شود، اما مبلغی در صورت‌حساب درج نشده و هزینه پرداختی صفر تعیین می‌گردد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در ادامه به عقد تفاهم نامه این شرکت با یکی از بانک‌های استان اشاره کرد و بیان داشت: بر اساس این تفاهم نامه بانک متعهد می‌شود تا با پرداخت تسهیلات جایگزینی وسایل پرمصرف برقی مانند یخچال، کولر و سایر لوازم برقی، متقاضیان را به سمت بهینه سازی انرژی، استفاده از تسهیلات قرض الحسنه و خرید وسایل برقی کم مصرف ایرانی تشویق نماید که سطح تسهیلات در این طرح به ازای هر متقاضی حدود 400 میلیون ریال است و به صورت قرض الحسنه در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس همچنین یادآور شد: مشترکان پرمصرف همچنین می‌توانند از سطح تسهیلات 400 میلیون ریالی قرض الحسنه بانک استفاده نموده و با نصب سامانه‌های تولید انرژی خورشیدی بر پشت بام‌ها در تولید انرژی، بهینه سازی مصرف و کاهش آلودگی محیط زیست سهیم شوند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی