[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

علاقه مردم به نظام در ۴۲سالگی انقلاب را اثبات کنیم، روزنامه شیراز نوین

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس:
علاقه مردم به نظام در ۴۲سالگی انقلاب را 
اثبات کنیم

به گزارش ایسنا، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینکه مردم ما همه انقلابی و دیندار هستند مگر اینکه خلافش ثابت شود، افزود: باید ثابت کنیم که در ٤٢ سالگی انقلاب همه مردم ایران انقلاب و نظام اسلامی را دوست دارند؛ اگرچه مشکلات اقتصادی و نارسایی‌هایی هم وجود دارد.
حجت‌الاسلام محمد رضایی در جلسه ستاد بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فارس تأکید کرد: نگاه و اولویت در اجرای برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر در استان نگاه تکریمی و شعاری محض نباشد. ضمن اینکه باید این مسئله در نظر گرفته شود که مهم طی مسیر از لایه‌های مناسکی به لایه‌های معرفتی است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس ادامه داد: متأسفانه گاهی آنقدر در نگاه تکریمی افراط ‌می‌کنیم که از محتوا غافل می‌شویم. بسیاری از ما که انقلابی هستیم و در فراز و نشیب مسائل انقلاب بوده‌ایم، گاهی مأیوس می‌شویم؛ چون می‌بینیم که ۱۰ یا ۱۵میلیون نفر اطراف ما هستند؛ در حالی که باید با یک دیدگاه معرفتی، نگاه ما ۸۰میلیونی باشد، نه ۱۰ و ۱۵میلیون نفری.
رضایی ادامه داد: مراسم پیروزی انقلاب توسط کارگروه‌ها باید به گونه‌ای برگزار شود که ٨٠میلیون نفر مخاطب آن باشند. مخاطب تنها بسیجی‌ها، خانواده شهدا، حزب اللهی‌ها و محجبه‌ها نیستند؛ لذا خط‌کشی بین افراد نباید ایجاد شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس خاطرنشان کرد: حدود ۲۵میلیون نفر در تشییع شهید سلیمانی از گروه‌های مختلف شرکت کردند، چون او را نماد ایثار، مقاومت و ایستادگی می‌دانستند. در اجرای برنامه‌های دهه فجر هم باید این دیدگاه حاکم باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی