[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

بهترین‌های صنعت در شیراز، روزنامه شیراز نوین

 فرزاد وثوقی- گروه خبر
 بیست و نهمین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان (منزل و اداری) با حضور جمعی از برترین تولیدکنندگان حوزه این صنعت در کشور ظهر دیروز سه شنبه مورخ 23 دی ماه 1399 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس شروع به کار کرد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس با اعلام این خبر گفت: برای برگزاری این نمایشگاه تمهیدات خاصی در نظر گرفته شده است که از جمله آنها می‌توان به گندزدایی و ضدعفونی مداوم تمام سطوح، کاهش تعداد غرفه‌ها و افزایش عرض راهروها در جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی، کنترل تعداد بازدیدکنندگان در سالن‌ها با سانس بندی و ارائه نوبت به بازدیدکنندگان، الزام به استفاده از ماسک برای تمام افراد، پایش سلامت مراجعه کنندگان با استعلام کد ملی از سامانه وزارت بهداشت و علوم پزشکی و تب سنجی اشاره کرد.
سیدمحمود موسوی در خصوص ارائه نوبت ورود به بازدیدکنندگان در جهت کنترل تعداد بازدیدکنندگان در سالن‌های نمایشگاه گفت: در راستای صیانت از سلامت بازدیدکنندگان و اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا، این نمایشگاه سانس بندی شده تا با مدیریت تعداد افراد حاضر در سالن‌ها از ازدحام جمعیت جلوگیری شود. موسوی افزود: روزانه دو سانس از ساعت 13:30 تا 16:15 و از 16:45 تا 19:30 برای این نمایشگاه تعیین شده است و بازدیدکنندگان می‌توانند جهت تهیه نوبت ورود خود به صورت کاملاً رایگان از وبسایت شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس به آدرس WWW.FARSFAIR.IR مراجعه نمایند.
وی همچنین گفت: این نمایشگاه در پنج سالن سرو، بهار، نرگس، حافظ و ملاصدرا با حضور 128 شرکت از سراسر نقاط کشور که 23 درصد آنها از استان فارس و مابقی از استان‌های آذزبایجان شرقی، خراسان رضوی، تهران، زنجان، مرکزی و البرز می‌باشند، برگزار می‌گردد.
تمامی علاقمندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه از روز سه شنبه مورخ 23 دی ماه 1399 تا روز شنبه 27 دی ماه 1399 همه روزه از ساعت 13:30 تا 19:30 با همراه داشتن کارت ملی و تهیه نوبت ورود به محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی