[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

صدرا میزبان شهدای گمنام خواهد بود ، روزنامه شیراز نوین

شهردار صدرا از حضور پیکر مطهر شهدای گمنام در شهر صدرا همزمان با ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره(س) خبر داد. به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری صدرا، دکتر پرنیان با بیان عظمت جان فشانی شهدای عظیم الشأن و فرزندان ایران اسلامی گفت: شهدا همچنان پشتوانه ملت و شهیدستان ایران اسلامی هستند تا انقلاب را طراوت ببخشند و یاران آخرالزمانی حضرت بقیه الله الاعظم(ارواحنا له الفداء) را گلچین نمایند و بر نفوس، حیات مجدد ببخشند.
شهردار صدرا با اشاره به درخواست و پیگیری‌های شهرداری برای حضور پیکر مطهر شهدای عظیم الشأن در بین مردم و شهروندان شهر صدرا گفت: با مساعدت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس و عزیزان سپاه فجر استان این افتخار نصیب شهر صدرا گردیده تا در آستانه ایام شهادت ام الشهدا حضرت صدیقه طاهره(س)، جگرگوشه‌های ملت ایران که همچون مادر پهلوشکسته خود، مظلومانه و گمنام در راه جان فشانی برای عزت ایران و ایرانی، رخت شهادت بر تن کرده اند، ساعاتی میهمان مردم شهر صدرا گردند.
دکتر پرنیان زمان حضور این پیکرهای مطهر را عصر فردا پنجشنبه ۲۵ دی ماه جاری اعلام کرد و افزود: مراسم استقبال با حضور مردم، بسیجیان و مسئولان شهر صدرا از مقابل مسجد امام رضا(ع) (میدان سنگی) آغاز می‌شود. همچنین به منظور جلوگیری از ایجاد تجمع و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، پیکر مطهر این شهدا در بخشی از شهر و تعدادی از مجتمع‌های مسکونی به صورت مشایعت خودرویی بدرقه می‌شوند تا عطر و طراوت و معنویت شهدا در تمام شهر تقسیم شود. لازم به توضیح است مسیر عبور کاروان شهدا و ساعت حضور شهروندان جهت بدرقه شهدا متعاقباً اعلام خواهد شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی