[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

زوج‌های جوان مستأجر خیران می‌شوند ، روزنامه شیراز نوین

 با حضور مدیرکل بهزیستی استان فارس ساخت مجتمع مسکونی خیرساز ویژه زوج‌های بی‌بضاعت بهزیستی لامرد آغاز شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی بهزیستی لامرد، ظهر دیروز با حضور دکتر سید محمدصادق کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی استان فارس، عملیات ساخت مجتمع مسکونی زنده یاد ناصر قائدی ویژه سکونت رایگان یک ساله زوج‌های جوان بی بضاعت تحت پوشش بهزیستی لامرد آغاز شد. 
دکتر کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی استان فارس در این مراسم گفت: فعالیت‌های انجام شده در بهزیستی شهرستان لامرد در حوزه‌های مختلف چشمگیر و شایسته تقدیر می‌باشد. وی همچنین با تشکر از تلاش‌های خیران گرانقدر افزود: شهرستان لامرد یکی از شهرستان‌های پیش رو در زمینه جلب کمک خیران می‌باشد و مددجویان بسیاری تاکنون از این کمک‌های خداپسندانه بهره مند گردیده اند.
معصومه کاظم زاده رئیس اداره بهزیستی لامرد با تشریح جزئیات این پروژه گفت: حاج غلام قائدی،  خیراندیش لامردی در اقدامی خیرخواهانه، ۹ واحد مسکونی را برای تازه عروس و دامادها می‌سازد. 
وی افزود: با تصمیم هیئت مؤسس خیریه زنده یاد قائدی که با حمایت خیراندیش حاج غلام قائدی مدیریت می‌شود، نیز این پیشنهاد به مرحله اجرا رسید که این واحدهای مسکونی پس از افتتاح، در یک‌سال آغاز زندگی زوج‌های کم‌بضاعت تحت پوشش بهزیستی به صورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار گیرد که این کمک بزرگی در تأمین بخشی از هزینه‌های زندگی آن‌ها در این بحران اقتصادی خواهد بود. رئیس اداره بهزیستی لامرد اضافه کرد: این مجتمع مسکونی به‌نام «زنده یاد ناصر قائدی» فرزند خیراندیش یاد شده نام گذاری شد که ٩ واحد مسکونی در سه طبقه طراحی شد و در زمینی به مساحت ۵۵۰ مترمربع واقع در جوار مرکز معلولان ذهنی (قائدی) شهر لامرد احداث می‌شود. کاظم زاده، اعتبار اولیه خرید زمین و آغاز ساخت این واحدهای مسکونی را ۲۵ میلیارد ریال اعلام کرد و از ادارات خدمات رسان اعم از شهرداری، گاز، آب، برق و مخابرات خواست تا در صدور مجوزها و اعطای معافیت‌ها در صورت امکان، همکاری لازم داشته باشند.
بر پایه این گزارش، اهدای ۳۲ دستگاه تبلت به فرزندان دانش آموز زنان سرپرست خانوار بهزیستی لامرد با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال، ساخت نخستین مرکز نگهداری از معلولان ذهنی در لامرد با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال و پرداخت بیش از ۶ میلیارد ریال هزینه‌های جاری و تأمین امکانات این مرکز معلولین از دیگر اقدامات خیرخواهانه خیراندیش لامردی (حاج غلام قائدی) است. 
شایان ذکر است در این آیین، شبانی‌نژاد فرماندار لامرد، جمعی از حامیان بهزیستی، نماینده خیر احمد قائدی زاده و دیگر مسئولان حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی