[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

انجمن پیوند اعضا نیاز به ساماندهی دارد، روزنامه شیراز نوین

جلسه انجمن پیوند اعضا با مسئولین هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای فارس برگزار شد.
جامعه پیوند اعضای استان فارس با هدایت مجموعه ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان در مسیر ورزشی قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان فارس، جلسه انجمن پیوند اعضا با مسئولین هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای فارس برگزار شد.
طی این جلسه که با حضور کلثوم ابراهیمی نایب رئیس انجمن پیوند اعضا، نرجس فولادی، نایب رئیس و احمدرضا بلاغی، دبیر هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان برگزار شد، فعالیت های این انجمن مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
در ادامه، احمدرضا بلاغی با اشاره به برنامه های پیش روی فدراسیون و لازمه حرکت بیش از پیش سازماندهی شده در راستای کسب موفقیت های بیشتر، از رقابت های پیش روی این جامعه سخن به میان آورد و از برگزاری رقابت های انتخابی در پنج رشته دو، پیاده روی، تردمیل، دوچرخه سواری و شنا 5 کیلومتر با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در راستای گزینش نفرات منتخب استان جهت معرفی به فدراسیون و شرکت در رقابت های گزینشی و اردوهای آمادگی تیم ملی جهت شرکت در رقابت های جهانی آنلاین آمریکا در این رشته ها سخن گفت.
بلاغی در ادامه، به نیاز سازماندهی انجمن پیوند اعضا و استفاده از تمامی پتانسیل های این مجموعه اشاره کرد و دستیابی به هدف ورزش برای همه و جذب حداکثری جامعه بیماران پیوند اعضای استان فارس به ورزش را در گرو تلاش جمعی و اطلاع رسانی و فراخوان گسترده در سطح استان دانست.
نرجس فولادی نیز در ادامه به برگزاری برنامه های متنوع در طی دو ماه باقی مانده سال اشاره کرد و فعالیت ورزشی و حفظ آمادگی در قالب رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را نیاز این مجموعه دانست.
فولادی در ادامه به برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان در روزهای آتی سخن به میان آورد و به آماده شدن بستر مناسب جهت تقدیر از تلاش‌های تاثیرگذاران کسب موفقیت‌های مختلف مجموعه اشاره کرد.
کلثوم ابراهیمی نیز در ادامه این جلسه، همدلی و تلاش جمعی را لازمه رشد بیش از پیش مجموعه دانست و با مطرح کردن حمایت از جامعه ورزشکاران پیوندی، آینده فارس را در رقابت های مختلف، درخشان تر توصیف کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی