[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۹
  • دوره جدید

هوشمندسازی لازمه حرکت به سمت کشاورزی تجاری است ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: تولید در شرایط هوشمندسازی نسبت به شرایط معمول افزایش چشمگیری دارد و هوشمندسازی لازمه حرکت از کشاورزی معیشتی به سمت کشاورزی تجاری و بین المللی است. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، حسین پژمان در نشست ویدئو کنفرانس با مهرزاد خرد مجری راه اندازی سیستم یکپارچه اطلاعات کشاورزی کشور با اشاره به اینکه سیستم یکپارچه سازی کشاورزی در استان فارس از ده سال قبل شروع شده است، ابراز کرد: با کمک کارشناسان پهنه این سیستم به روز رسانی می‌شود تا به سمت کشاورزی یکپارچه و هوشمند حرکت کنیم.
وی با بیان اینکه کارشناسان پهنه در خط مقدم تولید و نوک پیکان در ارتباط با اجرای سیستم یکپارچه سازی کشاورزی هستند، از مجری راه اندازی سیستم یکپارچه اطلاعات کشاورزی کشور خواست تا با تبدیل وضعیت این کارشناسان به مدیر پهنه یا کارشناس مسئول پهنه شرایط مالی این همکاران بهبود یابد.
پژمان، اعتلای بخش کشاورزی را از اهداف مشترک مجموعه جهاد کشاورزی دانست و افزود: اجرای یکپارچه سازی کشاورزی بخشی از مسائل و مشکلات حقوقی، قانونی و حتی اخلاقی مربوط به حوزه زمین که در شهرستان‌ها وجود دارد مرتفع می‌کند و امکان خدمات رسانی به ذی نفعان صورت منظم را فراهم می‌کند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس اظهار کرد: با اجرای طرح مذکور به سمت زمین محور شدن حرکت می‌کنیم که اگر نهاده ای در اختیار کشاورزی قرار گرفت این نهاده برای زمین مشخصی باشد و براساس تیم مشخصی ضریب خطاهای ما پایین می‌آید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی