[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

رسانه‌ها قابلیت‌های واکسن کرونای ایرانی را تبیین کنند، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه موقت شیراز گفت: باید به واکسن کرونا ساخت داخل اعتماد کرد و رسانه‌های داخلی به ویژه رسانه ملی باید قابلیت‌های واکسن را برای مردم تبیین و اطلاع رسانی کنند.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام عبدالرضا محمودی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شیراز، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص واکسن آمریکایی، گفت: آنها بارها نشان دادند که در اینگونه موارد قابل اطمینان نیستند؛ چرا که اگر این واکسن تأثیرگذار بود، وضع شیوع کرونا در کشور خود آنها اینطور نبود  و روزانه هزاران نفر قربانی کرونا نمی‌شدند. او بیان کرد: امیدوار هستیم دولت محترم در وضعیت بودجه سال آینده شرح صدر به خرج داده و در کنار آن مجلس کار نظارتی را با تعامل دوطرفه انجام دهد. محمودی با بیان اینکه بودجه سال ۱۴۰۰ باید کمترین وابستگی را به نفت داشته باشد، گفت: این بودجه باید به گونه‌ای توزیع شود که مشکلات معیشتی اقشار آسیب‌پذیر را حل کند.
محمودی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های مکتب تشیع وجود مناسبت‌های مذهبی است که تابلوهایی از مسیر زندگی امت شیعیان است، اضافه کرد: بدون تردید یکی از مناسبت‌های شاخص در طول سال، شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) است؛ چراکه همه شیعیان ارادت خاصی به این بانوی گرامی دارند. او ادامه داد: احادیث و روایات زیادی از بزرگان دین اسلام پیرامون شخصیت والا و جایگاه مهم و ارزشمند حضرت زهرا(س) نقل شده است. امام جمعه موقت شیراز گفت: یکی از ویژگی‌های حضرت زهرا(س)، استقامت در اعتقادات است و همه باید رهرو این بانوی گرامی باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی