[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

افزایش رضایتمندی مردم در نوروز ۱۴۰۰، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
نشست مشترک جمعی از مدیران شهری با فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات و رده‌های فرماندهی سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز برگزار شد. این مراسم با حضور دکتر غلامرضا شهریاری، شهردار منطقه 2 شیراز و سرهنگ پاسدار مجید علیپور فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز با هدف بررسی ابعاد مختلف فعالیت‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی سطح محلات در فضایی صمیمی موردبررسی و هم اندیشی قرار گرفت.
فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز ضمن تشکر از ابتکار شهردار منطقه 2 در ایجاد این جلسه کارشناسی، گفت: اقدام شهرداری منطقه دو شیراز بسیار ارزشمند است و استفاده تخصصی و عملی از نظرات و پیشنهادات نیروهای بسیجی و مردم محلات می‌بایست در تمامی مناطق اجرا گردد و این قطعاً بر رشد و تعالی شهر و سرعت بخشیدن به خدمات دهی به مردم تأثیر بسیاری دارد. سرهنگ علیپور ضمن قدردانی از اقدامات شهریاری، شهردار منطقه دو خاطرنشان کرد: با انتصاب دکتر شهریاری در جنبه‌های فرهنگی و عمرانی، شاهد تحول و اقدامات شایسته ای در این منطقه از شهر هستیم که قابل تقدیر است و تمامی رده‌های پایگاه‌های مقاومت و بسیجیان در کنار شما جهت انجام رسالت مهم خدمت به شهروندان خواهند بود. وی در پايان ضمن ارائه گزارشی از اردوهای جهادی و اقدامات آنان در مناطق محروم به ویژه در دوران سخت گذر از کرونا به نقطه نظرات در خصوص تعاملات مشترک خود پرداخت.
در ادامه این مراسم شهردار منطقه دو با بیان اینکه اعتقاد قلبی من این است که کار در مناطق کمتربرخوردار و در سطح منطقه دو یقیناً عبادت بزرگی در راه خداست، اظهار داشت: مردم بسیار شریف و بااصالتی در این دراین منطقه ساکن هستند و تأکید مهندس اسکندرپور شهردار کلان شهر شیراز نیز بر خدمت رسانی به آحاد جامعه با رعایت عدالت اجتماعی و در پرتو پروژه‌های انسان محور می‌باشد. دکتر غلامرضا شهریاری ضمن تشریح پروژه‌های شهروندمحور در سطح منطقه به تفکیک محلات گفت: اولویت ما و همکاران اجرای پروژه‌های عمرانی براساس نیازسنجی و دغدغه آحاد مردم است که به وسیله یاوران شورا و بسیج و معتمدان محلی استحصال می‌شود. شهردار کلان شهر شیراز نیز خواهان ارائه خدمات ارزنده به مردم مناطق کمتربرخوردار شیراز است. وی در ادامه به پروژه‌های در دست کلنگ زنی در ایام دهه فجر اشاره کرد و بيان داشت: امیدواریم عید امسال میزان رضایت مردم دراین منطقه رشد قابل توجهی پیدا کند.
در ادامه این مراسم، دکتر مقیمی عضو شورای اسلامی شهر و ناظر شورای شهر در شهرداری منطقه دو، با بیان اینکه همه ما مدیون فرهنگ بسیج و ایثارگری هستیم، دیدگاه‌ها و عملکرد شهرداری منطقه دو را پیشتاز در امور شهروندمحور ارزیابی کرد.
در ادامه جلسه منتخبان حوزه‌ها و فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود درباره فعالیت‌های مناسب شهرداری در محلات پرداختند و ضمن ابراز امیدواری از گزارش شهردار منطقه، آشنایی با مجموعه کارهای عمرانی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی را در جهت تعامل سازنده بسیار حائز اهمیت دانستند. شایان ذکر است این جلسه با استقبال فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) در محل شهرداری منطقه 2 با هدف بررسی و معرفی پروژه‌های در دست اقدام در سطح محلات و شهرک‌ها با استفاده از تجربیات و نقطه نظرات مسئولان پایگاه‌های مقاومت بسیج و سپاه به عنوان بدنه فعال جامعه تشکیل شد. در پايان این مراسم از طرف فرماندهی و مجموعه نظامی نزاجا از خدمات کارکنان شهرداری و شهردار منطقه تجلیل به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی