[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

تجربه و ایثارگری ضامن مدیریت است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، در پی انتشار مطلبی در یکی از خبرگزاری‌ها و صفحات فضای مجازی مبنی بر اشتغال یکی از کارکنان شهرداری در حوزه پیشگیری و رفع تخلفات شهری، مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری شیراز جوابیه زیر را منتشر کرد:
مدیر فعلی این حوزه دارای سابقه حدود ۳۰ سال کار در مسئولیت‌های کارشناس امور شهر، مسئول تخلفات شهرداری منطقه ۵، مسئول تخلفات منطقه ۳، مسئول تخلفات منطقه ۸، رئیس اداره هماهنگی اجراییات شهرداری، مسئول امور شهر منطقه ۲، رئیس اداره امور پایانه‌ها بوده و در این حوزه بسیار با تجربه است. همچنین او یکی از کارکنان زحمتکش و خوش نام شهرداری با سوابق ایثارگری و رزمندگی جنگ تحمیلی نیز است.
مدرک تحصیلی مدیر حوزه «پیشگیری و رفع تخلفات شهری» دیپلم است که با توجه به سابقه ایثارگری و طبق قانون یک مقطع بالاتر محاسبه می‌شود.
انتخاب وی ناشی از احترام به تجربه ای که طی سال‌های متمادی کارگران و کارکنان زحمتکش شهرداری کسب کرده و در راستای ارج نهادن به افراد با سابقه و با تجربه در شهرداری شیراز است. همچنین اعطای مسئولیت شغلی به کارگران قراردادی منعی ندارد؛ شهرداری شیراز از ظرفیت او در مسیر خدمت رسانی به شهروندان استفاده کرده است.
اشتغال در حوزه «پیشگیری و رفع تخلفات شهری» با توجه به حساسیت شغلی و شرح وظایفی مثل رفع سد معابر، پیشگیری از تخلفات ساختمانی، سامان دهی موضوع تکدی گری و... نیازمند تجربه و مهارت کاری بسیاری است که با چندین سال فعالیت در این حوزه کسب می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی