[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

رشد ۸۷ درصدی پرونده‌های اجرایی مختومه در فارس ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ثبت فارس عزم جدی ادارات اجرای ثبت در همسویی با برنامه‌های ابلاغی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، اقدامات و سامان دهی مطلوب بهره گیری از زیرساخت‌های الکترونیکی در مبحث اجرا را از مهم ترین مؤلفه‌های کسب نتایج ارزشمند در این حوزه برشمرد و این امر را ماحصل حرکت به سمت ثبت نوین دانست و نتایج آن در دفاع از حقوق ذی نفعان را غیر قابل انکار دانست. سید مهدی هاشمی ضمن اشاره به تشکیل 11 هزار و 958 پرونده اجرایی در بخش‌های اجرای ادارات تابعه ثبتی سراسر استان از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه بیان داشت: در همین مدت تعداد 22 هزار و 469 پرونده اجرایی متعلق به سال‌های ماقبل و سال جاری مختومه گردیده و شاهد رشد 87 درصدی مختومه نمودن پرونده‌ها توسط ادارات اجرای ثبت این اداره کل می‌باشیم.
وی اولویت ادارات اجرای ثبت فارس را حرکت در مسیر سیاست‌های تحولی سازمان و سرعت بخشی به فرایند رسیدگی و مختومه نمودن پرونده‌های موجود با هدف دفاع از حقوق ذی نفعان و استمرار روند مثبت نسبت پرونده‌های مختومه به وارده دانست. همچنین مدیرکل ثبت فارس خاطرنشان ساخت: در همین مدت مبلغ 4 هزار و 882 میلیارد و 865 میلیون و 178 هزار و 584 ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها در این استان توسط ادارات اجرای ثبت وصول گردیده که از این میزان قریب به 3 هزار و 297 میلیارد ریال سهم وصول مطالبات بانک‌های دولتی و بالغ بر 1 هزار و 486 میلیارد ریال وصولی مطالبات بانک‌های خصوصی در استان را نشان می‌دهد.
هاشمی عزم جدی ادارات اجرای ثبت در همسویی با برنامه‌های ابلاغی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، اقدامات و سامان دهی مطلوب و بهره گیری از زیرساخت‌های الکترونیکی در مبحث اجرا را از مهم ترین مؤلفه‌های کسب نتایج ارزشمند در این حوزه برشمرد و این امر را ماحصل حرکت به سمت ثبت نوین دانست و نتایج آن در دفاع از حقوق ذی نفعان را غیر قابل انکار دانست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی