[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

فرماندار آباده در جلسه شورای اداری: عملکرد مدیران در پایان سال ارزیابی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
جلسه شورای اداری شهرستان آباده با حضور نماینده مردم در خانه ملت فرماندار، اعضای شورای تأمین شهرستان و مسئولان اداری در سالن یاس آموزش و پرورش آباده برگزار شد.
فرماندار آباده در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: با نزدیک شدن به پایان سال، عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهرستان آباده ارزیابی می‌شود و ضمن بررسی نقاط ضعف و قوت فعالیت‌های صورت گرفته، مجموعه‌های اداری که بهترین عملکرد را داشته باشند، تشویق و دستگاه‌هایی که از ضعف عملکردی برخوردار باشند، مؤاخذه خواهند شد.
نیک مرام با بیان اینکه ارتقای رضایتمندی مردم مهم ترین وظیفه مسئولان است، گفت: امورات اداری مردم در سطح شهرستان و با استفاده از اختیارات مدیران انجام شود.
وی همچنین بر تسریع در ایجاد باند دوم محور آباده- صغاد، اتصال آباده به آزادراه شیراز- اصفهان، ایجاد ایستگاه ایست و بازرسی در ورودی شمال استان فارس و ساخت میدان ورودی سورمق تأکید کرد.
نماینده عالی در شهرستان با اشاره به وضعیت شیوع بیماری کرونا در این شهرستان گفت: هم اکنون در وضعیت آبی به سر می‌بریم و علی رغم اینکه آمار مبتلایان به کرونا و فوتی‌های ناشی از این بیماری کاهش یافته، اما ممکن است با کوچک ترین بی احتیاطی مجدداً به وضعیت ناگوار قرمز بازگردیم که متأسفانه مجبور به اعمال مجدد محدودیت‌ها خواهیم بود. 
این مقام مسئول همچنین با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی و شهر و روستا در آباده گفت: ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ آغاز می‌شود و به مدت ۷ روز ادامه می‌یابد. فرماندار آباده افزود: ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها و تیره‌های عشایری از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد و تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ (جمعاً به مدت ۷ روز) ادامه می‌یابد. نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با بیان گزارشی از اقدامات کمیسیون تلفیق مجلس در خصوص لایحه بودجه 1400 گفت: امنیت، سلامت، تولید، معیشت، آسیب‌های اجتماعی، فرهنگ و اشتغال از اولویت‌های بودجه 1400 می‌باشد. دکتر رحیم زارع با بیان اینکه در هفته آتی در خصوص یارانه‌ها در جلسات تلفیق خبرهای خوبی برای مردم خواهیم داشت، گفت: احتمالاً یارانه‌ها را در بودجه ۱۴۰۰ یک کاسه کرده و به یک صورت پرداخت می‌کنیم که دیگر یارانه ای به صورت جزیره‌ای پرداخت نشود تا در زندگی دهک‌های پایین جامعه اثرگذار باشد. 
نماینده مردم آباده در خانه ملت با بیان اینکه هزینه آب، برق و گاز برای مشترکان کم مصرف در سال آینده مجانی شد، گفت: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق، هزینه آب، برق و گاز مشترکان کم مصرف نسبت به سطح الگوی مصرف در سال آینده مجانی شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی