[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

کمالی: اگر همه حرف ها را بزنم قداست فوتسال زیر سؤال می‌رود، روزنامه شیراز نوین

سرمربی سابق تیم فوتسال ایمان شیراز درباره شرایط این تیم توضیحاتی را بیان کرد.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، حمید کمالی سرمربی سابق تیم فوتسال ایمان شیراز درباره جدایی از این تیم اظهار داشت: بعد از بازی با تیم راگای تهران در هفته پنجم لیگ برتر تصمیم گرفتم به خاطر برخی از مشکلات از تیم ایمان جدا شوم.
او بیان کرد: از آن روز به بعد با باشگاه ایمان قطع همکاری کردم و در تمرینات این تیم حاضر نشدم. متأسفانه تیم ما امسال تمرینات خوبی نداشت. حتی بعد از بازی با راگای تهران ۴ بازیکن از تیم جدا شدند. بعد از هفته پنجم اعلام کردم که بی تجربگی‌ باعث شد تیم ما آسیب ببیند. امسال نمی‌خواستم در لیگ ایران مربیگری کنم، اما هفته اول به همراه تیم به سالن رفتم و از روی سکو‌ بازی را تماشا کردم.
به مالک قبلی باشگاه گفتم با این برنامه تیم به بن بست خواهد خورد
سرمربی سابق تیم فوتسال ایمان شیراز افزود: مالک باشگاه ایمان شیراز (رمضانی) اصرار داشت که من امسال در کنار تیم باشم و حتی بازیکنان و مربیان این تیم هم به من لطف داشتند. به آن‌ها گفتم تا آنجایی که امکان داشته باشد به تیم کمک خواهم کرد. در هر صورت همان طور که گفتم بی تجربگی‌ از همان روز اول در تیم وجود داشت. من این موضوع را چندین مرتبه به مالک جدید باشگاه گوشزد کردم و به او گفتم با این برنامه تیم به بن بست خواهد خورد و تا هفته سوم بیشتر دوام نمی‌آورد.
تمرکز ما را قبل از بازی با راگا گرفتند
کمالی ادامه داد: در هر صورت تصمیم گرفتم با تمام مشکلات به کار خودم در لیگ برتر ادامه دهم، اما هر چقدر جلو رفتیم، دیدم که نه تنها وضعیت باشگاه بهتر نشد، بلکه اتفاقات بدتری در حال رخ دادن بود. اوج آن هم در بازی با راگای تهران بود که تیم دچار حاشیه‌های زیادی شد و تمرکز را از ما کاملاً گرفتند. به هر حال وقتی این فضای مسموم را دیدم، تصمیم گرفتم از ایمان شیراز جدا شوم.
هیأت فوتبال شیراز به مسایل باشگاه ایمان ورود نمی‌کرد
سرمربی سابق تیم ایمان شیراز بیان داشت: هیأت فوتبال شیراز کار‌های خودش را انجام می‌دهد، اصلاً نیازی به حمایت آن‌ها نیست. وقتی رمضانی امتیاز تیم ارژن را خریداری کرد، گفت که نیاز مالی ندارد و به همین دلیل نمی‌خواست ارگانی به او کمک کند. من از همان روز اول خیلی از اتفاقاتی که در تیم رخ داده بود را به رمضانی گفتم. در هر صورت باشگاه ایمان شیراز جزو بخش خصوصی است و هیأت فوتبال هم آنچنان به مسایل این باشگاه ورود نمی‌کند.
اگر بخواهم صحبتی کنم، قداست فوتسال زیر سؤال می‌رود
کمالی گفت: من قبل از بازی با راگا با یکی از رسانه‌ها صحبت کردم. آن زمان برخی از افراد معتقد بودند که بنده به دنبال بهانه هستم. حدود ۱۲ سال است که در فوتسال حضور دارم و بار‌ها چنین وضعیتی را تجربه کرده و نتایج بدتر از این را هم دیده ام. آقایان می‌گفتند کمالی به خاطر کسب نتایج ضعیف به دنبال بهانه است، اما اصلاً چنین چیزی نبود. من زمانی که با رمضانی (مالک باشگاه ایمان شیراز) صحبت کردم، به او گفتم باید خودمان را برای مرحله «پلی آف» آماده کنیم، زیرا تیم خوب بسته نشده و جالب است خود او هم این موضوع را قبول داشت. در هر صورت اتفاقاتی در این مدت افتاد که اصلا دوست ندارم راجع به آنها حرفی بزنم، زیرا معتقدم اگر صحبتی کنم قداست فوتسال زیر سؤال خواهد رفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی