[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

تیم به گله‌دار می‌رود! ، روزنامه شیراز نوین

مالک سابق باشگاه ایمان شیراز از احتمال زیاد انتقال امتیاز این تیم به بخش گله‌دار استان فارس خبر داد.
رمضانی مالک سابق باشگاه ایمان شیراز پس از واگذاری امتیازش در گفتگو با پایگاه خبری فوتسال ایران اظهار داشت: حقیقتاً قبلاً هم گفته بودم که تنها به دلیل نیت و کار خیر آمدم و امتیاز ارژن را که روی زمین مانده بود خریداری کردم تا جوان‌های این تیم لیگ امسال را از دست ندهند. چه بسا اگر ورود نمی‌کردم این تیم نه تنها امسال در لیگ نبود بلکه الآن با قوانین لیگ به دو دسته پایین‌تر هم سقوط کرده بود.
او ادامه داد: من در باشگاه داری و تیم داری تخصصی نداشتم و به همین خاطر هم اعتقاد داشته و دارم که باید کار را به کاربلدش سپرد. محسن ابراهیمی سرپرست تیم ما که متعلق به یک منطقه فوتسال‌دوست در استان فارس است اعلام آمادگی کرد و من هم این امتیاز را به ایشان واگذار کردم و امیدوارم ایشان که شغلش فوتسال است بتواند موفق باشد.
مالک سابق ایمان گفت: من از ابتدا هدفم این بود که تیم زمین نماند و فکر می‌کنم ابراهیمی هم از عهده آن برخواهد آمد. ایشان متعلق به بخش گله‌دار منطقه لارستان، استان فارس است. آنجا همه مردمش فوتسالی و عاشق این رشته هستند و حتی قبل از کرونا در مسابقات فوتسال جام رمضان تماشاگر تا روی خط کنار زمین می‌نشست و فوتسال تماشا می‌کرد.
رمضانی تصریح کرد: تیم که فعلاً در شیراز است ولی اگر از آنها حمایت نکنند حتماً به لارستان منتقل می‌شود. آنجا سالن خیلی خوب و در حد بین‌المللی دارند که حتی یادم است که بازی‌هایی سطح بالا در آنجا برگزار شده است. در شیراز به نظرم از این تیم حمایتی نخواهد شد چون اگر این‌طور بود امتیاز ارژن بلاتکلیف نمی‌ماند اما در لارستان مسئولانشان که آدم‌های بزرگی هستند حمایت می‌کنند.
او ۸۰درصد باقی مانده قراردادهای بازیکنان ایمان را متوجه مالک جدید این تیم دانست و گفت: ما ۲۰درصد از مطالبات را داده بودیم اما مابقی با ابراهیمی مالک جدید تیم است که خودش با بازیکنان توافق خواهد کرد.
مالک سابق ایمان با بیان اینکه با تمام هزینه‌هایی که بابت خریداری، هزینه‌ها و قراردادها انجام داده و دریافتی که بابت واگذاری امتیاز داشته مجموعاً ۸۰۰ میلیون خرج کرده است، متذکر شد: به این هزینه به عنوان کار خیر و فی سبیل‌الله نگاه کرده‌ام و امیدوارم مشکل این تیم که نماینده استان است حل شود. به نظرم در ایران به فوتسال علی رغم تمام افتخارات ملی و بین المللی‌اش کم‌لطفی می‌شود. باید ساز و کارهای مشخصی برای حمایت از این رشته زیبا باشد که حتماً ارگان‌ها به طور سیستماتیک از تیم شهرشان حمایت کنند والا چرا شرکتی مثل ارژن باید این تیم را بفروشد؟
رمضانی خاطرنشان کرد: این داستان در مورد تیم‌ملی فوتسال هم همین است. به نظر من باید مجسمه ناظم‌الشریعه را که با دست خالی و با این حجم بی‌توجهی تیمش را سوم جهان می‌کند بسازند. رفتارها در فوتسال ایران قابل توجیه نیست و امیدوارم به زودی این مشکلات حل شود

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی