[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۳
  • دوره جدید

نیروهای نخبه دانشگاه را جذب می‌کنیم ، روزنامه شیراز نوین

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، از تلاش این شرکت در جهت جذب و استخدام فارغ التحصیلان نخبه دانشگاه‌های معتبر خبر داد. رضا انوار گفت: وزارت نیرو بر اساس دستورالعمل نیازسنجی، تأمین و سامان دهی نیروی انسانی مجوز به کارگیری و جذب فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه‌ها را صادر کرده است و شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز بر اساس این ظرفیت قانونی مجوز به کارگیری دو نفر فارغ التحصیل رتبه اول دانشگاه در رشته‌های مورد نظر اخذ کرده و مقدمات دریافت مجوزهای دیگر جهت مدت زمان باقی مانده در سال جاری را از شرکت توانیر انجام داده است. وی کارکنان را به عنوان منابع و سرمایه‌های مهم هرسازمان توصیف کرد و اظهار داشت: در صورتی که در انتخاب و جذب آنها معیارهای مناسبی هم چون توانمندی، تخصص و نوآوری مد نظر قرار گیرد، این افراد می‌توانند درجهت تحقق استراتژی سازمان نقش مهمی ایفا نمایند.
معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با تصریح این موضوع که به کارگیری و جذب نیروهای خلاق باعث خلاقیت سازمان می‌شود، یادآور شد: هیچ برنامه آموزشی یا انگیزشی نمی‌تواند اشتباهاتی که در زمان جذب و استخدام نیروی انسانی رخ داده است را جبران کند.
انوار در خاتمه تصریح کرد: سعی داریم برای سال جدید نیز حداکثر استفاده را از این فرصت قانونی به منظور استفاده از فارغ التحصیلان رتبه ممتاز دانشگاه‌ها داشته باشیم تا بتوانیم همچون گذشته جایگاه خود را در بین شرکت‌های توزیع نیروی برق کشور از لحاظ نیروی انسانی کارآمد و خلاق حفظ نماییم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی