[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۹
  • دوره جدید

اجرای عملیات آرام‌سازی در بلوار نصر شرقی، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه هفت گفت: عملیات آرام سازی در نبش کوچه 19 بلوار نصر شرقی با تغییر مصالح کف در حال انجام است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، سعید معصومی افزود: آرام سازی ترافیک و ایمن سازی معابر شهری از اقدامات بسیار مهمی است که در شهرداری منطقه هفت در جهت خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و حفظ امنیت در تردد عابران پیاده و همچینین خودروها پیگیری و اجرا می‌شود.
معصومی با بیان این مطلب که با اجرای این طرح ایجاد زمینه مناسب برای تردد آسان وسایل نقلیه و عبور ایمن عابران پیاده مهیا می‌شود، ادامه داد: هدف اصلی آرام سازی افزایش سطح ایمنی، کاهش تعداد و شدت تصادفات در معابر شهری است و علاوه بر آن اهداف دیگری مانند افزایش ایمنی عابران و دوچرخه سواران، کاهش سرعت وسایل نقلیه و... را نیز به دنبال خواهد داشت.
شهردار منطقه هفت تصریح کرد: با توجه به فعالیت معادن و کارگاه‌ها در انتهای بلوار نصر شرقی و تردد ماشین آلات سنگین در این محور و همچنین با توجه آمار تصادفات و به درخواست شهروندان ساکن در این منطقه، عملیات آرام سازی در این مسیر در دستور کار قرار گرفت.
معصومی با بیان این مطلب که آرام سازی این مسیر با سنگ فرش انجام شده که مسیر عبور عابر پیاده نیز در آن ایجاد شده است، افزود: جانمایی پل‌های عابر پیاده در سطح بزرگ راه‌ها و کمربندی‌ها یک امر ضروری است اما در سطح خیابان‌های مرکز شهر و خیابان‌های کم عرض می‌توان با اجرای آرام سازی مسیر با کاهش سرعت خودروها، علاوه بر توجه به زیباسازی مسیر، عابران پیاده نیز با ایمنی بیشتری از عرض خیابان‌ها عبور کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی