[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

رئیس‌کل دادگستری فارس: ساختمان دادگاه عمومی بخش خشت احداث می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

 در سفر یک روزه رئیس کل دادگستری استان فارس به شهرستان کازرون و در راستای اجرای مصوبات سفر ریاست قوه قضائیه به استان فارس، کلنگ احداث دادگاه عمومی بخش خشت از توابع شهرستان کازرون به زمین زده شد.
 به گزارش روبط عمومی دادگستری استان فارس، حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی در سفر یک روزه به شهرستان کازرون ضمن دیدار با قضات و کارکنان دادگستری شهرستان کازرون و سرکشی به شعب مختلف و بررسی روند خدمت رسانی قضائی، با حضور در بخش خشت این شهرستان کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث ساختمان دادگاه عمومی این بخش را به زمین زد.
وی گفت: با توجه به نیاز مبرم این بخش به ساختمان مستقل و درخور شأن دستگاه قضائی، احداث ساختمان دادگاه عمومی برای این بخش از شهرستان کازرون در دستور کار قرار گرفت و پس از طی مراحل قانونی و مقدمات کار کلنگ آغاز عملیات اجرایی آن به زمین شد. او با بیان اینکه پروژه مذکور در 700 متر مربع زیربنا احداث خواهد شد، گفت: اعتبار پیش بینی شده برای این طرح بالغ بر 20 میلیارد ریال است و ظرف مدت یک سال به بهره برداری خواهد رسید.وی انجام مصوبات سفر را یکی از گام‌های مقدماتی اجرای سند تحول قضائی خواند و بیان داشت: وجود فضای استاندارد اداری یکی از ملزومات تحقق تکریم ارباب ارجوع می‌باشد. حجت الاسلام و المسلمین موسوی در حاشیه مراسم آغاز احداث این واحد قضائی در جمع خبرنگاران به صدور بیش از 6 هزار رأی جایگزین حبس در طول سال جاری اشاره کرد و بیان داشت: مجازات‌های اجتماعی و محکومیت‌های جایگزین علاوه بر کمک به اصلاح مجرمان، زمینه کاهش جمعیت کیفری استان را فراهم می‌سازد که دادگستری استان فارس یکی از دادگستری‌های پیشرو در این زمینه است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی