[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۲۰
  • دوره جدید

موفقیت در زندگی در سایه قدم‌برداشتن در مکتب حضرت زهرا(س) است، روزنامه شیراز نوین

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس گفت: هرکس می‌خواهد در زندگی موفق باشد، باید در مکتب حضرت زهرا(س) قدم بردارد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، آیین تکریم و معارفه مسئولین نمایندگی ولی فقیه در سپاه خنج با حضور حجت الاسلام محمود زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس برگزار شد.
در این مراسم، حجت الاسلام محمود زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و تبریک پیشاپیش به مناسبت سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی، با بیان اینکه دو مسیر در پیش روی انسان قرار دارد: اولین مسیر رشد و تکامل انسان و دومین مسیر انحطاط، اظهار داشت: در هر مسیر هدایتگرانی وجود دارد؛ در مسیر اول ائمه معصومین(ع) و در کنار آن عقل، به عنوان راهنمای کامل انسان‌ها می‌باشد و در نقطه متقابل، شیطان از بیرون و در درون انسان‌ها هوای نفس است. نفس انسان‌ها دشمن شخصی انسان‌هاست.
وی ادامه داد: خداوند با عنایت عقل به انسان‌ها، در کنار آن شهوت نیز داده است که انسان باید بتواند از عقل خود درست استفاده کند.
حجت الاسلام محمود زاده گفت: وجود نازنین حضرت زهرا(س)، یک حقیقت ناشناخته است که هرکس می‌خواهد در زندگی موفق باشد، باید در مکتب حضرت زهرا(س) قدم بردارد.
به گفته مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس، اولین موردی که در مکتب حضرت زهرا(س) باید یاد بگیریم، درس بندگی خداوند متعال است و اگر بخواهیم در زندگی رشد و تکامل داشته باشیم باید اهل معنویت باشیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس با تصریح بر اینکه آخرین مکتب حضرت زهرا(س) درس بصیرت است، تأکید کرد: امروز اگر بخواهیم زمینه‌ساز حکومت حضرت مهدی(عج) باشیم، مردم و مسئولان باید درس بصیرت را از مکتب حضرت زهرا(س) یاد بگیرند.
حجت الاسلام محمودزاده با تأکید بر اینکه اگر ما بصیرت نداشته باشیم قطعاً دچار مشکل خواهیم شد، گفت: ما باید درس ولایت‌مداری را از حضرت زهرا(س) بیاموزیم که این بانوی بزرگوار با این همه عظمت خود را فدای ولایت می‌کند. به گفته وی، اقتدار سپاه ناشی از موشک تنها نیست؛ موشک در کنار عقیده است که قدرت می‌گیرد؛ که بحمدالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم در راستای بالا بردن آمادگی رزم و بالا بردن عقیده و بندگی نیرو‌های خود تلاش می‌کند. در پایان ایم برنامه، از زحمات حجت الاسلام نوید کامیاب مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه خنج تقدیر به عمل آمد و طی حکمی حجت الاسلام سید قاسم هاشمی‌راد به عتوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه خنج منصوب شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی