[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

افتتاح ۴۲ پروژه عمرانی ورزشی به مناسبت ۴۲ سالگی انقلاب اسلامی، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: 42 پروژه عمرانی ورزشی در نقاط مختلف استان در ایام دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی در فارس افتتاح و به بهره برداری می رسد .
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، عباس حاجی زاده با تبریک فرا رسیدن بهمن ماه و ایام دهه فجر و با بیان اینکه 42 پروژه عمرانی ، ورزشی در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی افتتاح و به بهره برداری می رسد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی گفت: این طرح های ورزشی شامل 5 سالن چندمنظوره، 36 زمین چمن مصنوعی و 1 خوابگاه ورزشی می باشد که در شهرستان ها، بخش ها و روستاهای مختلف استان فارس همزمان با ایام الله فجر چهل دوم افتتاح و در اختیار مردم عزیز فارس قرار می گیرد.
مدیر کل ورزش و جوانان با اشاره به اینکه این طرح‌های ورزشی با اعتباری بالغ بر 530 میلیارد ریال احداث گردیده است اظهار داشت: تمام تلاش اداره کل ورزش و جوانان فارس بر این است که عدالت محوری در بحث زیر ساخت ها و منابع در اکثر نقاط استان فارس محقق گردد و رشد و توسعه اماکن ورزشی به صورت عادلانه در سطح استان انجام پذیرد .
حاجی زاده ادامه داد : اکنون 350 پروژه عمرانی ورزشی در سطح استان در حال احداث است که از این تعداد 101 پروژه پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد را دارا هستند.
مدیر کل ورزش و جوانان خاطر نشان کرد : 3 پروژه بزرگ ورزشی نیز در قالب ماده 27 توسط بخش خصوصی بازسازی شده که دردهه مبارک فجر چهل و دوم به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی افزود: با بهره برداری از این طرحهای ورزشی در سطح استان قطعاً سرانه ورزشی بسیاری از شهرستانها افزایش خواهد یافت و 82 هزار متر مربع به فضاهای ورزشی استان فارس افزوده می شود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی