[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

شناسایی بازماندگان از تحصیل ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه دانش‌آموزان محروم از تحصیل و نیازمند به گوشی و تبلت در سامانه توکاد شناسایی شده‌اند، گفت: طرح‌های مختلفی است که با تعامل با آموزش و پرورش در حال انجام آن هستیم؛ خصوصاً در موضوع راهیان نور که به عنوان یکی از فعالیت‌های فرهنگی و ملی بزرگ در سطح استان در حال انجام است. به گزارش شیرازنوین، سردار یدالله بوعلی دیروز شنبه ۴ بهمن در آیین رونمایی از سامانه و پویش توکاد (تأمین وسایل کمک آموزشی دانش‌آموزان) که از طریق ویدئو کنفرانس با حضور رؤسا و شورای معاونین ادارات آموزش و پرورش مناطق و شهرستان‌های فارس برگزار شد، گفت: در موضوع کمک‌های مؤمنانه خوشبختانه قدم‌های خوبی به کمک دانش آموزان و فرهنگیان برای یاری رساندن به افراد بی بضاعت برداشته شد که فارس در این امر مقام نخست کشور را کسب کرد.
فرمانده سپاه فجر فارس افزود: در موضوع تأمین وسایل کمک آموزشی دانش‌آموزان نیز خوشبختانه با اجرای طرح توکاد، که توسط سازمان بسیج دانش آموزی طراحی شده است، دانش‌آموزان محروم از وسایل کمک آموزشی که به دلیل نداشتن تبلت یا تلفن همراه از تحصیل هم محروم مانده بودند، شناسایی شدند.
بوعلی ادامه داد: در سراسر فارس هر دانش آموز نیازمند و محروم از تحصیل با کد ملی و شهرستان محل سکونت به طور مشخص در سامانه توکاد احصا و شناسایی شده است و همه دانش آموزان استان می‌توانند با هر مبلغی به دانش آموز مورد نظر و دلخواه خود کمک کنند.
او با بیان اینکه مقام معظم رهبری فارس را قله کشور می‌دانند، گفت: یکی از رسالت‌های سپاه هم افزایی و کمک به کار آموزش و پرورش است و اگر امروز کار ما در بسیج فرهنگیان و بسیج دانش‌آموزی منجر به کمک به همه سطوح آموزش و پرورش شود، در کار خود موفق بوده‌ایم.
فرمانده سپاه فجر فارس عنوان کرد: فلسفه وجودی بسیج در آموزش و پرورش این است که با استفاده از ظرفیت‌های بسیج و سپاه به پویایی آموزش و پرورش کمک کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی