[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

لیگ برتر جوانان کشور بدشانسی گراشی ها در آخرین دقیقه، روزنامه شیراز نوین

جوانان هلال احمر گراش در دقایق پایانی، پیروزی را با تساوی عوض کرد.
به گزارش روابط عمومی مؤسسه فوتبال هلال احمر، تیم فوتبال هلال احمر هفته سوم  لیگ برترجوانان  را با تساوی خانگی به پایان رساند.
نماینده گراش که از دو بازی قبلی خود مقابل ذوب آهن اصفهان و ایمان سبز شیراز دو پیروزی ارزشمند را به دست آورده بود و با تفاضل گل کمتر نسبت به تیم فوتبال فولاد خوزستان در مکان دوم جدول قرار داشت برای رسیدن به صدر جدول نیاز مبرم به این سه امتیاز خانگی داشت.
در سوی دیگر ، نماینده دزفول هم که از دو بازی قبلی خود یک پیروزی و یک شکست را در پرونده خود داشت نمی خواست دست خالی گراش را ترک نماید.
هلال احمری ها بازی را تهاجمی شروع نمودند و از همان ابتدا موقعیت هایی را بر روی دروازه دزفول خلق نمودند و در حالیکه بازی متعادل شده بود در دقیقه ۴۳ هلال احمری ها صاحب ضربه کرنر شدند و توسط مهاجم سر زن خود یعنی امیرحسین خسروی به گل اول دست یافتند تا بازی در نیمه اول با همان نتیجه یک بر صفر به نفع میزبان به پایان رسد.
با شروع نیمه دوم گراشی ها با تعویض سعید پیاپی مهاجم سرعتی و تکنیکی خود صاحب دو موقعیت آشکار گلزنی شدند که دروازه بان دزفول مانع از فروپاشی دروازه اش شد
هر چه به انتهای بازی نزدیکتر می شدیم هیجان و استرس بیشتری بر مسابقه حاکم بود. دزفولی ها توپ های بلند و سانتر از جناحین در دستور کار خود قرار داده بودند و هلال احمری‌ها چشم به ضدحملات داشتند که اگر مهاجمان این تیم دقت بیشتری به خرج می دادند به گلهای بیشتری می رسیدند ولی موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست رفت تا اینکه در دقیقه ۹۳ بازی روی اشتباه مدافعان هلال احمر، امیر حیدر شجاعی با زیرکی از موقعیت به وجود آمده استفاده نمود و با ضربه ای دقیق توانست گل تساوی و شادی بخش تیمش را به ثمر برساند.
در نهایت بازی با همان نتیجه یک بر یک به پایان رسید تا با توجه به تساوی فولاد اهواز مقابل ذوب آهن اصفهان، همچنان هلال احمر با تفاضل کمتر در رتبه دوم جدول قرار گیرد.
این دومین تقابل دو تیم در دو سال اخیر می باشد؛ تیم هلال احمر گراش در مرحله دوم لیگ دسته اول در سال ۹۸ توانسته بود با تک گل صادق صداقت تیم جندی شاپور دزفول را در خانه اش شکست دهد.
هلال احمر گراش در هفته چهارم می بایست در بوشهر به مصاف شاهین شهرداری این شهر برود.
آذرپادگان سرمربی هلال احمر پس از پایان بازی گفت: تا یک پیروزی با ارزش دیگر فاصله چندانی نداشتیم ولی با بدشانسی این بازی را با تساوی عوض کردیم. از بازی شاگردانم راضی هستم و امیدوارم با تلاش بیشتر صدر جدول را در اختیار بگیریم. این طبیعت فوتبال است و جذابیت اش به این چیزهاست، ما هفته قبل با گل دقیقه ۹۵ به برتری رسیدیم و این هفته در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت نمودیم. از اتفاق به وجود آمده ناراحت نیستم چون بازیکنانم هر چه در توان داشتند به معرض نمایش گذاشتند و می دانم که همه تیم های حاضر در لیگ برتر مدعی هستند و روزهای سختی در پیش رو داریم.
آذرپادگان ضمن تشکر از حضور فرماندار، رییس جمعیت هلال احمر، رییس اداره ورزش و جوانان و رییس هیأت فوتبال در کنار جوانان هلال احمرخواستار حمایت بیشتر مسئولین از نماینده گراش و استان شد تا با خیالی آسوده تر در مسابقات بعدی به مصاف حریفان بروند.سرمربی جندی شاپور دزفول هم در پایان بازی ضمن تشکر از مهمان نوازی مردم خونگرم گراش، نتیجه بازی را عادلانه توصیف کرد و گفت: نام هلال احمر گراش چند سالی است که در فوتبال کشور بر سر زبان هاست و بازیکنان این تیم  با غیرت و تعصب خاصی فوتبال می کنند. 
برای تیم فوتبال جوانان هلال احمر گراش محمدرضا صابر ،محمدرضا رضایی،محمد امین یزدان جو، عرفان شیروانی، مجید زمانی از دقیقه ۶۵جواد فتوت، رامین فرجی، سینا واحدی، محمدرسول صدیقی از دقیقه ۸۰ علی پاکویی، فاضل مرادی از دقیقه ۴۶ سعید پیاپی، صادق صداقت از دقیقه ۷۵ علی شیرشمسی و امیرحسین خسروی به میدان رفتند.
سرمربیگری این تیم به عهده جواد آذرپادگان است و کادر فنی را غلامی، مجلسی، ابراهیمی، برادران محمودی، منفرد، گنجی، و افتادگان تشکیل می دهند. سرپرست این تیم حجت عابدی و پزشک تیم دکتر ثابت است. دیگر نماینده استان فارس یعنی تیم ایمان سبز نیز موفق شد در هفته سوم تیم مس را در کرمان با تک  گل پدرام حمیدی فرد شکست دهد. همچنین دیدار فولاد خوزستان  و ذوب آهن اصفهان با تساوی یک یک به پایان رسید و گل گهر سیرجان سه بر یک شاهین بوشهر را شکست داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی