[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۹
  • دوره جدید

ایمان میزبان مشهدی ها ، روزنامه شیراز نوین

هفته هشتم لیگ برتر فوتسال امروز  با برگزاری ۶ دیدار از ساعت ۱۵ در شهرهای مختلف آغاز  می شود. یک دیدار در سالن شهید ابوالفتحی شیراز برگزار خواهد شد و تیم ایمان شیراز که ضعیف ترین تیم دور رفت مسابقات بوده، به مصاف فرش آرای مشهد خواهد رفت. اما در مهمترین بازی از گروه الف، تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی که هفته گذشته متحمل شکست سنگینی مقابل مقاومت البرز شده بود به دلیل شکست در مقابل مقاومت بازیکنان این تیم از طرف هیأت مدیره باشگاه مبلغ ۳ میلیون تومان جریمه شدند، این موضوع در حالی است که گیتی پسند باید در خانه میزبان تیم پر سابقه لیگ منصوری قرچک باشد.
تیم فوتسال مس سونگون قهرمان چند دوره اخیر لیگ برتر که همیشه به عنوان یکی از مدعیان اصلی در لیگ بوده در حال حاضر در رده دوم جدول گروه «ب» قرار دارد. از طرفی سن ایچ ساوه صدرنشین گروه و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ تا قبل از این بازی هنوز هیچ تیمی نتوانسته آنها را شکست دهد و بهترین خط حمله لیگ متعلق به بازیکنان جوان این تیم است.
به جرأت می توان گفت که این بازی یک فینال زودرس است.پیروزی در این بازی برای هر یک از آنها می‌تواند حکم صدرنشینی گروه را تا آخرین هفته داشته باشد.
دیدار های این هفته لیگ به این شرح است : کراپ الوند - فردوس قم، گیتی پسند اصفهان - منصوری قرچک، اهورا بهبهان - مقاومت البرز، ایمان شیراز- فرش آرای مشهد، مس سونگون - سن ایچ ساوه، راگا تهران - کوثر اصفهان
این هفته تیم‌های شهروند ساری و حفاری خوزستان استراحت دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی