[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

بهترین شکست فصل ایمان، روزنامه شیراز نوین

     میثم محجوبی - شیراز نوین
از ساعت 14 دیروز، تیم ته جدولی ایمان شیراز در هفته هشتم لیگ برتر فوتسال میزبان فرش آرای مشهد بود. این بازی به درخواست تیم فرش آرا یک ساعت زودتر از موعد مقرر برگزار شد.
در این مسابقه تیم ایمان با لباس‌های زردرنگ و با هدایت امیدرضا ابراری نیا، دروازه بان سابق تیم ملی در مقابل یکدست سرمه ای پوشان فرش آرا قرار گرفت.
تیم صدرنشین فرش آرا خیلی زود به گل اول دست یافت و توسط علی رستمی به گل رسید. در ادامه ضربه جعفری به تیر دروازه ایمان برخورد کرد تا بازی با همان یک گل ادامه یابد. 
در اواخر نیمه نخست، محدودیت خطای تیم میهمان به پایان رسید و ایمان مترصد خطای ششم فرش آرا بود که بتواند شانس خود را از روی ضربه پنالتی نقطه دوم امتحان کند اما نه تنها این اتفاق رخ نداد، بلکه دو بار دیگر دروازه ایمان فرو ریخت. ابتدا ضربه والی بهمن جعفری به شکل خطرناکی از کنار دروازه هابیلی به بیرون رفت. سپس حرکت تیمی عالی بازیکنان فرش آرا با ضربه اکبر کاظمی به گل دوم این تیم تبدیل شد. در آخرین دقیقه نیمه اول نیز، کار ترکیبی چشم نواز بازیکنان سرمه ای پوش باعث شد دروازه خالی در مقابل کاپیتان این تیم قرار بگیرد. سعید سروری به راحتی گل سوم را به ثمر رساند.
نیمه نخست با سه گل به سود فرش آرا به پایان رسید. در ابتدای نیمه دوم، یک ضربه آزاد به سود فرش آرا اعلام شد و محسن محمدزاده، پاس دریافتی را به راحتی به گل چهارم تیمش تبدیل کرد. 
فرش آرا پس از گل چهارم، کار را تمام شده دید اما ایمان دست از تلاش برنداشت و یک دقیقه بعد از گل چهارم حریف، صاحب ضربه پنالتی شد. این پنالتی را دروازه بان تیم فرش آرا یعنی باقر محمدی روی مرتضی کشاورز، کاپیتان ایمان مرتکب شده بود. کشاورز پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و توپ را به وسط دروازه مشهدی ها رساند.
در ادامه حرکت ترکیبی خوب بازیکنان فرش آرا با ضربه محکم رستمی همراه شد اما هابیلی با پا توپ را دفع کرد. سپس این احسان قاسم نژادیان بود که با باقر محمدی تک به تک شد اما نتوانست دومین گل ایمان را وارد دروازه کند. 
در اواسط نیمه دوم فرصتی عالی برای گلزنی فرش آرا ایجاد شد اما ابتدا هابیلی با پا روی توپ اثر گذاشت و در ادامه نیز مهاجم فرش آرا نتوانست دروازه خالی را باز کند و توپ او با تور کنار دروازه برخورد کرد.
در فاصله شش دقیقه و 50 ثانیه به پایان مسابقه، گل دوم ایمان هم به ثمر رسید. مرتضی کشاورز با پاس خوب خود، احسان قاسم نژادیان را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن شماره 19  نیز به خوبی از فرصت به دست آمده استفاده کرد و اختلاف را به دو گل رساند. 
ایمان که در نیمه دوم بهتر از حریف کار کرده بود، به کسب اولین امتیاز خود در این رقابت ها امیدوار شد. هابیلی هم با واکنش خوب خود اجازه نداد تا ابراهیمی بازیکن فرش آرا اختلاف را به سه گل افزایش دهد. در فاصله 49 ثانیه به پایان مسابقه، ضد حمله طوفانی تیم ایمان به گل سوم منجر شد. علی عرب زاده ملی پوش افغانستانی تیم ایمان با پاس خود مسعود آستانه را در موقعیت تک به تک قرار داد و او با یک ضربه بسیار دقیق توپ را از زیر پای باقر محمدی به گل سوم تبدیل کرد.
بازی به اوج حساسیت رسید. فرش آرا که در اوایل نیمه دوم چهار بر صفر از میزبانش پیش افتاده بود، هرگز فکر نمی کرد کارش اینچنین گره بخورد. آنها بلافاصله پس از گل سوم ایمان، یک حمله برق آسا روی دروازه شیرازی ها انجام دادند و ضربه خزایی به تیر عمودی برخورد کرد و در دستان هابیلی آرام گرفت.
پس از این صحنه، ابراری نیا دستور به پاورپلی داد. هابیلی از بازی خارج شد و ایمان با 5 بازیکن در زمین فرش آرا به کار خود ادامه داد. با این حال این تیم نتوانست به گل دیگری دست پیدا کند و آخرین موقعیت، ضربه سر بازیکن ایمان بود که در دستان دروازه بان فرش آرا آرام گرفت.
در نهایت این بازی مهیج و تماشایی با پیروزی چهار بر سه فرش آرا به پایان رسید تا نماینده شیراز پس از هفت بازی، بدون امتیاز در انتهای جدول هفت تیمی گروه «ب» مسابقات باقی بماند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی