[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۴
  • دوره جدید

نامجومطلق: مظلومی و مرفاوی هم با شکایت از استقلال پول گرفتند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی سابق استقلال گفت: امیدوارم هواداران عزیز استقلال متوجه شده باشند مجید نامجومطلق به چه دلیل و پس از گذشت چند ماه تصمیم به شکایت از استقلال گرفت.
چندی قبل گفته شد که مجید نامجومطلق بابت عدم دریافت مطالبات معوقه خود قصد دارد از باشگاه استقلال شکایت کند. این اتفاق به وقوع پیوست و سرمربی سابق آبی‌پوشان پایتخت ترجیح داد با استفاده از راهکارهای قانونی طلب خود را زنده کند. در همین خصوص با آقامجید تماس گرفتیم و طی یک مصاحبه اختصاصی با او دلایل وقوع چنین اتفاقی را از خودش جویا شدیم که ماحصل آن از نظر شما عزیزان می‌گذرد:
*نگه نداشتن احترام 
شهریور امسال وقتی قرار شد هدایت استقلال در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را برعهده بگیرم، قراردادم برای یک فصل دیگر تمدید شد ولی پس از پایان کار استقلال در قطر، اتفاقات دیگری رخ داد و من هم به حرمت استقلال و هواداران عزیز این تیم طی چهار ماه گذشته کوچک‌ترین حرفی پیرامون مطالبات خودم نزدم تا آرامش استقلالی‌ها تحت هیچ شرایطی بر هم نخورد. اگر دقت کرده باشید، پس از بازگشت از قطر هم فقط یک مصاحبه با خبر ورزشی انجام دادم و گفت‌وگوی دیگری نداشتم چون به هیچ عنوان نمی‌خواستم از مصاحبه‌هایم این برداشت صورت بگیرد که خدای نکرده دنبال برهم زدن فضای استقلال هستم. در همان مصاحبه با خبر ورزشی هم کوچک‌ترین اشاره‌ای به امور فنی نداشتم و در ماه‌های اخیر نیز هیچ حرفی پیرامون شرایط تاکتیکی این تیم بر زبان نیاورده‌ام. برای استقلال همیشه آرزوی موفقیت می‌کنم ولی بهتر است هواداران بدانند مجید نامجومطلق که همواره از حاشیه گریزان است، چرا شکایت کرد؟ واقعیت امر این است که بیشتر از بحث مالی، بابت اینکه مدیران استقلال احترام من را نگه نداشتند، شکایت کردم. در سخت‌ترین شرایط خودم را فدا کرده و سرمربیگری استقلال را پذیرفتم. حتماً خود آقایان یادشان هست که هم از هیأت‌مدیره و هم از بخش‌های دیگری با من تماس گرفتند و اصرار داشتند هدایت استقلال را قبول کنم. من در آن شرایط دشوار استقلال را تنها نگذاشتم و انتظاری هم نداشتم. هیچ انتظاری غیر از حفظ حرمت نداشتم ولی متأسفانه مدیران باشگاه استقلال چنین کاری را انجام ندادند و بلافاصله پس از آن مسابقات من را تنها گذاشتند. 
*جواب ندادن تلفن 
پس از بازگشت به ایران و تحولاتی که در استقلال رخ داد، اولویت اول من حفظ آرامش تیم بود، به همین خاطر با تک‌تک مدیران ارشد باشگاه تماس گرفتم و به اعضای هیأت‌مدیره زنگ زدم. آقای خلیل‌زاده به من گفت مسأله مطالبات تو را در جلسه هیأت‌مدیره مطرح می‌کنم و به آقای مددی می‌گویم موضوع را دنبال کند ولی پس از آن دیگر نه خود ایشان جواب تلفن من را داد و نه آقای مددی. حتی اس‌ام‌اس هم فرستادم ولی جوابی نگرفتم. 
*شکایت کن
آقای مهندس عبدیان از جمله افرادی بود که جواب تلفنم را داد و وقتی فهمید با وجود همه تأکیدات من برای حفظ آرامش استقلال و رسانه‌ای نشدن ماجرا، مقامات باشگاه مسأله را دنبال نکرده‌اند و مطالبات پرداخت نشده، به من گفت بهتر است از طریق قانونی قضیه را دنبال کنی و من هم تنها راه چاره را در این دیدم که روند قانونی طی شود و مسأله را از طریق کمیته تعیین وضعیت و کمیته انضباطی پیگیری کنم. البته آنقدر معرفت داشتم که در آستانه بازی با پرسپولیس و تراکتور کوچک‌ترین حرفی نزنم و اجازه بدهم این دو مسابقه دشوار استقلال سپری شود تا بعداً نگویند نامجومطلق در برهه حساسی مسأله را مطرح کرد. 
فعلاً از طریق فدراسیون فوتبال خودمان پیگیر ماجرا شده‌ام و با توجه به شناختی که از دوستان عزیزمان در کمیته تعیین وضعیت دارم، امید بسیاری می‌رود که قضیه در همین داخل کشور حل و فصل شود ولی حالا که شکایت کرده‌ام و با توجه به اینکه حرمت من را نگه نداشتند، اگر لازم باشد مانند چند فوتبالیست دیگر حتی با کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز مکاتبه می‌کنم تا به حق خودم برسم. 
*ماجرای مظلومی و مرفاوی 
روشی که من در پیش گرفته‌ام کاملاً قانونی است و پیش ‌از این هم چند فوتبالیست و مربی دیگر آن را اعمال کرده‌اند. در همین استقلال آقای پرویز مظلومی و آقای صمد مرفاوی که هم‌اکنون سرپرست و عضو کادر فنی محسوب می‌شوند، قبلاً با استفاده از همین شیوه توانستند مطالبات خود را از استقلال زنده ‌کنند. 
امیدوارم با این توضیحات هواداران عزیز استقلال متوجه شده باشند مجید نامجومطلق به چه دلیل و پس از گذشت چند ماه تصمیم به شکایت از استقلال گرفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی