[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

معاون بازرسی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع): سردار شهید سلیمانی الگوی ماندگاری برای نسل جوان است، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین- گروه خبر 
معاون بازرسی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) گفت: سردار شهید سلیمانی الگوی ماندگاری برای همه ما به ویژه نسل جوان است.
محمدهادی زارع در جمع بسیجیان پایگاه شهید مرزبان حوزه فجر با اشاره به خصوصیات والای این سردار شهید والامقام افزود: حاج قاسم پیرو راستین ولایت فقیه بود و در عین فرمانبرداری و اخلاص در عملکرد وی شهادت طلبی و سلحشوری مستور است. وی در حالی که یک نابغه نظامی به شمار می‌آید، همواره رمز پیروزی خود را در تمسک به ائمه اطهار(ع) معرفی می‌کرد و در جبهه‌های مختلفی نظیر عرصه‌های دیپلماتیک و سیاست‌های فرامرزی با تیزهوشی عمل می‌کرد. وی از سردار سلیمانی به عنوان یک انقلابی عابد و منضبط یاد کرد و بیان داشت: سرعت عمل در تصمیم گیری ویژگی بارز حاج قاسم بود و با وجود آنکه بیشتر عمر پرخیر و برکتش را در جبهه‌های حق علیه باطل و نبرد با تروریست‌ها سپری می‌کرد، درک عمیق و شناخت مطلوبی از عرصه‌های فرهنگی و هنری داشت.
معاون بازرسی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) در بخش دیگری از سخنانش به وجهه مردم داری سردار دل‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: شهید سلیمانی با وجود آنکه جایگاه ارزنده ای در ساختار انقلاب اسلامی داشت، اما با جوانان ارتباط نزدیکی برقرار می‌کرد و طمأنینه وی مثال زدنی بود. خوش خلقی و صفای دل این شهید پرهیزگار سبب شده بود تا محبوبیت مثال زدنی در میان همه طیف‌های جامعه یافته و در هنگام شهادت همه آحاد مردم با هر نگرشی برای بدرقه او و تداوم مسیرش یک دل و یک جان شوند.
زارع در بخش پایانی سخنانش در جمع بسیجیان پایگاه شهید مرزبان حوزه فجر افزود: همه ما به یاد داشته باشیم که سردار دل‌ها اعتدال گرا و کمال طلب بود و جایگاه ارزنده ای برای خانواده اش قائل می‌شد. هرچند که بیشتر عمر خود را در شرایط دشوار جنگی سپری کرد، اما از تکریم پدر و مادر و رسیدگی به همسر و فرزندان غافل نمی‌شد. نمود بارز این ماجرا ثمرات گهرباری است که از این شهید والامقام بر جای مانده و روشنگری‌های آنان چراغ راه دوستداران میلیونی حاج قاسم است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی