[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

با پول نقد وارد جایگاه‌های سوخت نشوید، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا بانک مرکزی دستورالعمل‌های مختلفی مبنی بر دریافت نکردن پول نقد صادر کرده که به جایگاه‌ها هم ابلاغ شده و تقاضای ما از مردم این است که از کارت‌های بانکی خود برای پرداخت هزینه سوخت استفاده کنند.
فاطمه کاهی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه یکی از دریافت پول نقد از مشتریان در جایگاه‌های سوخت ممنوع نیست اما به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بهتر است از پول نقد استفاده نشود، اظهار کرد: جایگاه‌ها در یک سال گذشته با مردم همکاری کردند.
وی با تأکید بر اینکه جایگاه‌های سوخت به دلیل تماس افراد مختلف با نازل و پول نقد یکی از مراکز پر خطر شناخته شده است، گفت: به تمام جایگاه‌ها ابلاغ کرده ایم که نسبت به تجهیز جایگاه‌ها به اقلام بهداشتی اقدام کنند اما تأمین این اقلام برعهده شرکت ملی پخش نیست.
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با تأکید بر اینکه جایگاه‌های عرضه سوخت مایع باید پروتکل‌های بهداشتی وزارت بهداشت را اجرا کنند، اظهار کرد: جایگاه داران موظف هستند که جایگاه‌ها را ضد عفونی کنند و این موضوع در حیطه وظایف خود جایگاه‌ها است و شرکت ملی پخش روی این موضوع نظارت می‌کند.
کاهی با بیان اینکه به تمام جایگاه‌ها ابلاغ شده که اپراتورها باید فرایند سوخت گیری را انجام دهند اما اگر مالک خودرو ترجیح دهد که خودش سوخت گیری کند، با حفظ و رعایت بهداشتی این موضوع ممانعتی ندارد، اظهار کرد: توصیه ما این است که افراد حتماً نکات بهداشتی را رعایت کنند و حداقل هنگام سوخت گیری دستکش یک بار مصرف به همراه داشته باشند تا از این طریق بتوان از شیوع این ویروس جلوگیری کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی