[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

کلنگ احداث خانه کودکان در ارسنجان به زمین خورد ، روزنامه شیراز نوین

همزمان با اولین روز دهه پر فروغ فجر، مدیر کل بهزیستی فارس کلنگ احداث خانه کودک و نوجوان شهرستان ارسنجان را با مساحت ۱۵۰۰ متر و ۵۰۰ متر زیربنا بر زمین زد. 
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان ارسنجان، در این مراسم دکتر سید محمد صادق کشفی نژاد، مدیر کل بهزیستی فارس به همراه عبدالرحمن سلیم حقیقی مدیر روابط عمومی و معصومه فروتن معاون امور اجتماعی بهزیستی فارس و جمعی از مسئولان استان، کلنگ احداث خانه کودک و نوجوان دخترانه فاطمه الزهرا(س) بر زمین زده شد.
کشفی نژاد در اثنای مراسم کلنگ زنی این طرح خیرساز در سخنانی با تقدیر از نقش خیران در اجرای طرح‌های این چنینی اظهار کرد: جایگاه و منزلت انسان به اندازه عشق و علاقه ای که در خدمت به مردم دارد، است. او افزود: احداث مرکزی به عنوان خانه کودک و نوجوان در شهرستان ارسنجان به همت خیر ارجمند حاج حیدر اسکندری که در خدمت به مردم گام برمی‌دارد، کاری بس ارزشمند است.
مدیرکل بهزیستی فارس با تجلیل از احساس عاطفی و حس انسان دوستانه این خیر گرانقدر بیان داشت: عشق به بندگان خدا و عشق به همنوع با هیچ تجلیل و توصیفی قابل بیان نیست و فقط خدای تعالی است که اجر این خدمت به مردم را می‌داند و پاداش نیک عطا می‌فرماید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی