[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

بهره‌برداری از پروژه مسکن شهری ۸۸واحدی نخل لارستان ، روزنامه شیراز نوین


مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان از افتتاح پروژه 88 واحدی نخل 3 در این شهرستان همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و بیان داشت: بنیاد مسکن در این طرح به پرداخت 900میلیون ریال به ازای هر نفر مبادرت ورزیده است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، امیر برومند با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اظهار داشت: یوم الله ۲۲ بهمن یادمان حماسه پیروزی، روز استحکام پایه‌های انقلاب، روز تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام(ره)، روز بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب و روز ادای احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت داشته‌ اند.
وی ادامه داد: پروژه مجتمع مسکونی ۸۸ واحدی نخل ۳ لارستان در زمینی به مساحت ۱۴ هزار و ۳۸۶ مترمربع وسعت، در شهرک اندیشه شهر لار و در کنار پروژه ۴۰ واحدی سفر مقام معظم رهبری قرار دارد.
برومند افزود: این طرح مشتمل بر ۲۲ بلوک ۴ و۶ واحدی با زیربنای ۹ هزار و ۶۲۴ مترمربع و ۹۶۰۰ مترمربع خیابان و فضای سبز و پارکینگ ساخته شده که هم اکنون آماده بهره برداری است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان با بیان اینکه برای ساخت این مجتمع حدود 200 میلیارد ریال هزینه شده است گفت: عملیات اجرایی این طرح از سال 95 آغاز شده و اکنون در آستانه چهل و سومین بهار انقلاب به بهره برداری می‌رسد.
وی با تبریک دهه فجر اضافه کرد: ایام فرخنده دهه فجر، را به تمامی ملت شریف و شهیدپرور تبریک می‌گوییم و امید آن داریم که همیشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای گرانقدر بوده و همچنان پرتلاش در عرصه سازندگی رو به سوی افق‌های روشن حرکت کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی