[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس: دهه فجر فرصتی برای یادآوری ارزش‌های انقلاب است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان فارس، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان فارس با گرامیداشت چهل و سومین بهار انقلاب و با نکوداشت یاد شهیدان و امام شهیدان و همچنین پاسداشت ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی، مجموع اعتبارات افتتاح و راه اندازی طرح‌های برق و انرژی در استان فارس را 803 میلیارد ریال، اعتبارات طرح‌های قابل افتتاح در استان بوشهر و جنوب کشور را 771 میلیارد و 500 میلیون ریال و اعتبار طرح‌هایی که عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود را حدود 120 میلیارد ریال اعلام کرد.
مهندس غلامرضا نصیری، دهه فجر را فرصتی برای یاد آوری ارزش‌های انقلاب و بیان دستاوردهای آن دانست و گفت: انقلاب اسلامی در سایه رهبری داهیانه بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی به پیروزی رسید و به ثمر نشست و با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری تداوم یافت. بخشی از ثمرات انقلاب موج خدمت و خدمتگزاری است که شهرها و روستاها و مناطق محروم و دور افتاده را در بر گرفت. تأمین برق و انرژی برای حرکت چرخ صنعت و اقتصاد بخشی از این ثمرات است که اکنون شاهد شتاب دوچندان در بهره برداری و به بار نشستن تلاش خادمان مردم در شرکت برق منطقه ای استان فارس هستیم.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان فارس ادامه داد: همزمان با دهه فجر امسال 20 پروژه تأمین برق و انرژی در استان فارس با سرمایه گذاری 803 میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.
مهندس نصیری با بیان اینکه بهره برداری از این طرح‌ها تأثیر مستقیم در تثبیت و اطمینان بخشی تأمین برق و انرژی دارد، اضافه کرد: طرح‌های دهه فجر امسال در شهرستان‌های شیراز، مرودشت، لارستان، خفر، کازرون، پاسارگاد، داراب، جهرم، مهر، خنج، گراش، فیروزآباد، کوهچنار، فراشبند، کوار و دیگر شهرستان‌های استان فارس اجرا شده است. مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان فارس زمان شروع عملیات برخی از این طرح‌ها را سال گذشته و زمان بهره برداری را امسال ذکر کرد و گفت: بیشتر این طرح‌ها شامل افزایش ظرفیت پست‌ها و ایستگاه‌های انتقال برق، افزایش ظرفیت نیروگاهی، اجرا یا توسعه خطوط انتقال و تأمین زیرساخت‌های لازم برای تأمین برق شهرها و روستاهاست.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی