[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

نتایج تیم بانوان مایه سرشکستگی ماست، روزنامه شیراز نوین

     میثم محجوبی - شیراز نوین
نتایج نماینده شیراز در لیگ برتر فوتبال بانوان به قدری تاسف بار بوده که خیلی ها عقیده دارند مسئولان فوتبال فارس باید این تیم را گردونه مسابقات خارج کنند!
تیمی که با نام قشقایی در مسابقات حاضر شد و در ادامه با ناتوانی باشگاه قشقایی در پرداخت هزینه هایش، به هیئت فوتبال واگذار شد، در آخرین بازی خود با هفده گل بازی را به نماینده استان کردستان واگذار کرد. بدین ترتیب نماینده شیراز بدون گل زده و با 67 گل خورده، در انتهای جدول شش تیمی گروه خود قرار گرفته است. این در حالیست که گل های خورده هیچ یک از ده تیم دیگر حاضر در مسابقات، به عدد 30 نرسیده است و این نشان دهنده عمق فاجعه برای فوتبال شیراز به شمار می رود.
در ارتباط با وضعیت نابسامان این تیم با سرپرست هیئت فوتبال شیراز تماس گرفتیم. حسینی ضمن ابراز تاسف نسبت به وضعیت نماینده شیراز، ابراز امیدواری کرد که با حفظ این امتیاز و برنامه ریزی خوب برای فصل بعد، تیمی بهتر و در شان نام شیراز را راهی بالاترین سطح مسابقات فوتبال ایران در رده بانوان کرد.
محمدرضا حسینی به شیراز نوین گفت : تا چند روز قبل از مسابقات این فصل، این تیم با نام زاگرس در اختیار آقای فصحت بود. این ها تا یک هفته قبل از بازی ها هم اعلام کرده بودند که می خواهند تیم داری کنند اما به یکباره انصراف دادند. یک هفته از شروع مسابقات بدون حضور نماینده شیراز گذشته بود که آقای نجف پور مالک باشگاه قشقایی عنوان کرد که می تواند با نام قشقایی در مسابقات شرکت کند. ما هم گفتیم بفرمایید شروع کنید.
حسینی افزود : متاسفانه تیمی که بسته شد، در حد لیگ شیراز هم نبوده و نیست. ما بازیکنان شیرازی بهتری داشتیم که همگی جذب تیم های دیگر استان ها شده بودند و نمی توانستیم برای گرفتنشان اقدام کنیم. باور کنید به اندازه یک تیم لیگ برتری کامل و خوب، بازیکنان شیرازی در سایر تیم ها هستند. بهرحال باشگاه قشقایی در همان هفته های نخست گفت که دیگر قادر به پرداخت هزینه های تیم بانوان نیست. بنابراین، اداره ورزش و جوانان اعلام کرد که ما این تیم را می گیریم تا ببینیم چه می شود. فعلا تیم با نام هیئت فوتبال در مسابقات شرکت می کند، اما در زمینه فنی نمی توان تغییری در شرایط این تیم ایجاد کرد. بازیکنی هم وجود ندارد که بخواهیم اضافه کنیم و تنها هدف، به پایان رساندن بازی ها و حفظ امتیاز است.
سرپرست هیئت فوتبال شیراز ادامه داد : با حفظ این امتیاز، می توانیم برای فصل آینده رایزنی هایی انجام دهیم، برنامه ریزی کنیم و با تشکیل دادن یک تیم خوب، خاطرات بد این فصل را فراموش کنیم. البته ما برای این تیم هزینه های زیادی هم انجام دادیم. یک اتوبوس وی آی پی گرفتیم و با هزینه غذا و غیره، نزدیک به 20 میلیون تومان شد. اتوبوس و هتل خوب بود تا بهانه ای برای نتیجه نگرفتن نباشد. حالا دیگر باید منتظر بمانیم ببینیم خدا چه می خواهد.
وی با اشاره به اینکه توقع بازیکنان بانوان مانند آقایان نیست گفت : ما با بازگرداندن بازیکنان شیرازی قادر هستیم که تیم قدرتمندی را تشکیل دهیم. فقط کافیست یکی دوماه پیش از شروع مسابقات، کار آماده سازی تیم را آغاز کنیم. نتایجی که در طول این فصل رقم خورد، باعث سرشکستگی ماست و جالب است بدانید در همین بازی اخیر، اکثر گلهای تیم کردستان را بازیکنان شیرازی به ثمر رساندند. انگار دو تیم شیرازی رو در روی هم قرار گرفته بودند، چون هفت هشت بازیکن شیرازی عضو تیم وچان هستند. حالا ببینید اگر همین ها عضو تیم شهرشان بودند، چه اتفاقی می افتاد. 
محمدرضا حسینی در پایان گفت : فوتبال شیراز به خواب زمستانی فرو رفته. همیشه هم همینطور بوده و کسی اینجا به دنبال پیشگیری نبوده. موقعی بیدار می شویم که یک حادثه ای رخ می دهد و سراسیمه می رویم برای درست کردن آن. هزینه چندبرابری هم متحمل می شویم ولی نتیجه هم آن چیزی نمی شود که می خواهیم. ولی اگر قرار باشد دوباره تیمی از شیراز در این مسابقات حاضر شود، مطمئن باشید با برنامه ریزی خواهد بود. این دختران قطعا دوست دارند در شهر خودشان بازی کنند و شاید رقم های درخواستی شان از دو میلیون تومان در ماه بیشتر نباشد. بنابراین امیدواریم برای فصل بعد با بازگرداندن این بازیکنان، شرایطی متفاوت از آنچه در مسابقات این فصل شاهد بودیم را رقم بزنیم.
حسینی که در چندماه اخیر جانشین کاووس عباسی در راس هیئت فوتبال شیراز شده، این وعده را داد که به زودی با حضور اصحاب رسانه، پاسخگوی سوالات ورزشی نویسان شیرازی باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی